Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek a hűtlenség jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a hűtlenség jelei?

Figyelt kérdés

Mostanában a férjem többször 1 órával később szokott hazajárni, mint eddig, mindig valami más ürüggyel. Több plusz munkát is bevállal a pihenőnapján, olyankor szinte elérhetetlen telefonon. Ha itthon van sokat nyomkodja a telefonját, ha oda megyek elteszi, akkor is lefordítva, nehogy lássak rajta bármit is.

A szex nem változott, ugyanúgy heti több alkalommal is együtt vagyunk.


2021. júl. 23. 15:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Sejthető ezek tipikus jelek.Sok boltbajárás,kocsit lemosom most hamarabb kell bemenjek stb.Ja a legfontosabb eddig minden esetben,ha megkérdezték az illetőt és már nem egytől hallottam vagy azt mondta nincs életem vagy túl nagy a nyomás bent.
2021. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Lehet hogy még nem volt hűtlen, csak írogat valakivel. De biztos hogy nem jó előjel.
2021. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
*hogy mi a gond azzal kérdezték meg.
2021. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rákérdeztem már, hogy van e valakije, hogy mostanában többször valami dolga akad hirtelen munka után és ennyit lóg a telefonján, de azt mondta "nincs, sose csalnálak meg". Dehát hülye lenne bevallani, ha igazam is van.
2021. júl. 23. 15:45
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Na ez s sose csalnálak megre mondom soha ne mond,hogy soha.Külsejével nem változott?Pl parfümöt fújja többször magára,válogatja mit vegyen fel
2021. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Most hogy kérdezed, gyakrabban borotválkozik mint eddig...
2021. júl. 23. 15:50
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Meg a túlzottan kedves vagy hirtelen ajándékokkal lep meg.Nagyon hamar lebukik,ha figyelsz.A szemét nézd,ha mikor válaszol nem néz a szemedbe sunyit vagy hirtelen elvörösödik,ha felkapja a vizet akkor meg 100%,hogy van valaki.
2021. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Elég tipikus.

Én ilyenkor szoktam méginkább megfigyelni mit hogyan csinál a másik.

Ja, igen belenéztem a telefonjába is.Tudom ez itt főben járó bűn,de hát na, kellett a bizonyíték.

Mondjuk annyit tanultam az esetből,hogy ha legközelebb ilyen szintű jeleket látok,akkor ott él is engedem a dolgot.

Nem hiányzik nekem ez a telefonkommandó,meg az idegesség,hogy mit fogok találni.

De azon jól szórakoztam,mikor lerakta a telefonját én meg úgy nyúltam érte, mintha a sajátom lenne,de közben a riadalmat figyeltem a fején.

Utólag jól szórakozom az ilyen emlékeken,de akkor azért nem volt vicces.

2021. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintem nem bűn belenézni a telefonjába, ha a másik okot ad rá a bizalmatlanságra. Jól tetted hogy belenéztél, legalább kiderült, magától ki tudja mikor mondta volna el.
2021. júl. 23. 16:03
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez az én kérdésem volt, nálam sajnos ez volt a helyzet :/

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2021. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!