Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlenséggel vádolt meg ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlenséggel vádolt meg ma a párom, mert talált a kocsimban egy szőke hajszálat! Mit tegyk? Nem csaltam meg!

Figyelt kérdés

Munkából mindig egyből hazajövök, telefonom bármikor kéri el akkor odaadom..ez olyankor van ha épp az övé lemerült és elmegy wc-re.

Ha túlórázok, tud róla és egyből hazajövök.

Nem társkeresőztem, nem ismerkedek semmilyen platformon, és személyesen sem!

Nincs lány barátom, nincs titkom, mindent megosztok vele, tud a mindennapjaimról..

Szoktam kimenni telefonálni, de a beszélgetés elejét vagy a végét mindig hallja hogy kivel és mit beszélek éppen. Tudja kik a barátaim. Leginkább a gyerek miatt megyek ki, vagy épp le cigizni is egyúttal..

Nem járok bulizni, néha sem!

Ha megyünk valahova akkor többnyire együtt, egyszer-kétszer mentünk külön mert nem jött ki sehogy hogy mindketten ráérjünk. Akkor is a játszóra ment, én meg másik alkalommal a haverommal a mekibe.

Kollégáim 85-90%-a férfi, mind koros..a maradék házas vagy elvált besavanyodott nő.

Nagyon szeretem, nem akarom megcsalni, eszembe nem jutna.


Ma viszont amikor bekötötte a gyereket, talált egy állítólagos szőke hajszálat.. én nem láttam! Már a volánnál ültem, és nem volt jelenet csak a kérdés, h nem kié. Mondtam hogy azt sem tudom hogy került oda. Nem ismerek itt szőke csajt ahol lakunk, a munkában sincs szőke.. (bár nem ismerek mindenkit, nemrég vagyok itt.)

Továbbá, más nem ült az elmúlt két hónapban a kocsimban, csak mi hárman, az anyukája (aki ősz), a munkatársam akit két alkalommal hoztam el az elmúlt egy hétben.. egyszer hazáig, egyszer a buszmegállóig. Elől ült, férfi, tüsi haj.. szóval még én sem értem!

A párom vörös. Én rövid szökés barna hajú vagyok.

Segítsetek..

Köszönöm!


2021. júl. 24. 20:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy feszült lett és majdnem elírta magát.. hiába mondtam bármit is.. aztán meg akartam ölelni, puszilni.. hiába! Full csendben mentünk el utunkra.
2021. júl. 24. 20:06
 2/19 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszél velem, témába sem tudtam hozni.. áhh. Amúgy együtt élünk. Estére megpróbálok vele beszélni, de azt sem tudom mit mondjak hogy higyjen nekem! 😒
2021. júl. 24. 20:06
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Szakits,az ilyennel ezt kell
2021. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem hisz neked, úgyhogy marad a büntetése. A leírásod alapján siralmas a kapcsolatotok, inkább fogni kéne a cuccod és lelépni. Ha jól értettem hogy gyereketek van, az okos húzás volt, lehet agyalni azon hogyan ne tegyétek tönkre őt.
2021. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem közös a gyerek. Úgyhogy legfeljebb megszokja a változást.

Siralmas a kapcsolatunk?

2021. júl. 24. 20:34
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Élvezd akkor.
2021. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mire gondoltál az alatt, hogy siralmas a kapcsolatunk?
2021. júl. 24. 21:12
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon gáz ez a nő. És ez te is az vagy,mert ennyire papucs vagy.
2021. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A kérdés most más volt..
2021. júl. 24. 21:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogy hallgasson meg. Ezeket mondd el neki, amiket itt leírtál.

Ha nem hallgat végig vagy azt mondja, nem hisz neked, akkor higgadtan hagyd rá, magának csinálja a felesleges feszültséget, a te lelkiismereted tiszta.

2021. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!