Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » De miért a szeretőre ugranak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De miért a szeretőre ugranak? Ez miféle ösztön? Nem logikusabb a férjre ugrani? Ez fordítva is így van vajon? Férfi is a szeretőre ugrik, nem a feleségre? Linkelek egy hírt.

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 2. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%

Mert mindig a szerető a csábító és ő van alacsonyabb rangon.

Igen, tudom, ehhez két ember kell, de akkor is.

2021. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Mind a ketten ugyanannyira hibásak.
2021. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
2# Nem igaz. Normális ember nem foglalkozik foglalt nővel/férfival. Ezért mindig a szerető az első számú gyanusított. Ha ő tiszteletbe tartaná hogy nem mászik bele más kapcsolatába, akkor a pasi se dughatna félre. Mert elvileg mindenki (jóérzesű nő) visszautasítaná amíg kapcsolatba van a pasi.
2021. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen kulturált emberek. Van, akiknél ez a stílus, de közel sem mindnekinél.
2021. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

"Mert mindig a szerető a csábító és ő van alacsonyabb rangon."


Nem mindig a szerető a csábítő, és miért lenne alacsonyabb rangon? :)

Feleségnek lenni nem rang, hanem állapot. És ilyen férjek mellett nem túl kellemes, irigylésre méltó állapot.

2021. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

De ha pl. úgy folytatódik a történet, hogy összehásodik és családot alapít a szeretővel, akkor utovégre az derül ki, sose volt alacsonyabb rangon. Bár szerintem jó hülye bárki, aki házassal kezd...

Szerintem mindenki hülye: a szerető azért, mert nem függetlennel kavar; a hűtlen házas a legnagyobb hülye; de az a megcsalt is hülye, aki a szeretőt támadja, nem pedig a házastársát, aki hűseget esküdött neki. Mert ő tett neki esküt, nem a föld többi 10 milliárd embere. Nem mindenki másnak kell tiszteletben tartani a hűséget, hanem annak a két esküt tett félnek kell hűségesnek lenniük.

2021. aug. 2. 15:57
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

"Ha ő tiszteletbe tartaná hogy nem mászik bele más kapcsolatába, akkor a pasi se dughatna félre."


Már bocs, de miért ő tartsa tiszteletben a feleséget, mikor a tulajdon férje sz.rik rá? A férj csalja meg, nem a szerető. Milyen hűség az, ha azért nem dug félre, mert nincs kivel?

2021. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
#3 akkor inkább pont hogy a férj az első számú gyanúsított, miért nem tudja közölni vele hogy foglalt?
2021. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Az előttem lévők már mondtak pár jó okot. De én még hozzá tennem azt is hogy persze mindkettőre haragszik az ember, de a párod ha megcsal hiába haragszol és fáj attól még szereted, mert az nem egy pillanat alatt múlik el. Viszont a szerető iránt csak haragot érez az ember, szeretetet nyilván nem, így ez a harag erősebb.
2021. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

#9

A szerető és a volt férjem felé csak undort éreztem, szó sem volt már szeretetről, szerelemről. Ezek abban a pillanatban elszálltak belőlem, amikor megtudtam az aljas tettét. Ilyen lényt nem lehet szeretni már. Legalábbis nálam így történt.

2021. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!