Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti már csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti már csináltatok olyat, hogy a kiszemelt fiútokat lenyúltátok a barátnőjétől?

Figyelt kérdés
És mi lett a vége? Nem szándékozok ilyet tenni csak kíváncsi vagyok ilyen sztorikra.

2021. aug. 13. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen van ilyen vagyis az ismeretségi körömben volt.
2021. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

"Kiüthetem a csaját a nyeregből?"


szerelem topicban nézd meg, pár nappal ezelőtti


te írtad ki?


nem a francokat nem szándékozol ilyet tenni, akkor nem szimatolnál a témában...

2021. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer

De csak kalandra és a srác kezdeményezzett nálam.

Nem volt szex sem. Hamar le zártam.

2021. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sose tennék ilyet a kérdést pedig kíváncsiságból tettem fel. De utána nézek annak a kérdésnek.
2021. aug. 14. 00:01
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik. Erre a kérdésre gondoltál?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Nem én tettem fel. És nem is gondolom magam nőiesnek (de férfias se vagyok xp). Amúgy meg 20 éves vagyok. :/

2021. aug. 14. 00:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Írsz sztorit?
2021. aug. 14. 00:29
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

19 évesen volt ilyen pasim. Fogalmatlan kis tinilány voltam, aki belezúgott egy pasiba. Természetesen ő kezdeményezett, mire kiderült, hogy foglalt, már odavoltam érte teljesen. Az itt is gyakran írt hülyeségekkel vigasztaltam magam, hogy nem én fogadtam hűséget, ha nem velem, akkor mással csalná, úgy sincs gyerek meg nem házasok, és okkal csalja, rég nem boldogok.

Nem kellett sokáig teperni, hogy az ágyamban kössön ki, és pár hét vergődés után elértem, hogy szakítson a másik csajjal. Fülig szerelmes voltam, azt hittem, majd én megmutatom mindenkinek, hogy ha a lelkem is kiteszem, velem boldog lesz és örökre együtt maradunk. Két évvel később lebukott, hogy megcsal, csúnyán szakítottunk, utólag a haverjától is tudtam meg ezt-azt, gyakorlatilag az első pillanattól dugta az exét is, utána meg mindenki mást, aki rámászott. Közben nekem hazudozott, hogy esküvőt tervez, meg nem kell a gumi, gyereket akar tőlem. Szerencsére annyira nem voltam hülye, hogy teherbe is essek.

Tanulságos két év volt.

2021. aug. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőm beszélte rá a srácot, hogy hagyja ott a csaját. Évek múlva már nem bírta vele, mert egy önző barom volt. Lehet az a csaj szívesen adta oda.
2021. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

8

Ha nem tépte meg utána a barátnődet akkor tényleg lehet.

2021. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 a srác panaszkodott, hogy a csaj szrul bánik vele. Lehet akkor már a srác igazi személyisége a felszínre tört és inkább kezet fogott volna vele. Ma már a barátnőm fogna kezet a srác új csajával, aki a felesége és 1 hónap után becsúszott a gyerek is. :D
2021. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!