Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető miatt bűntudat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető miatt bűntudat, hogy győztétek le?

Figyelt kérdés
Akinek szeretője van, és lelkizősebb típus hogy tette túl magát a bűntudaton? Mi volt az a pont, amikor egyáltalán eldöntötte, hogy belemegy egy szeretői viszonyba? Olyanok válasza érdekel, akik szeretik a párjukat, nem akarják megbántani, de valami hiányzik a szexuális életükből.
2021. aug. 18. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

"akik szeretik a párjukat, nem akarják megbántani, de valami hiányzik a szexuális életükből"

Azok a párjukkal szokták ezt megbeszélni, nem idegenekkel, és főleg nem szeretővel oldják meg.

Nem csak neked hiányzik valami a kapcsolatotokból (aminek csak egy része a szexuális életetek), hanem neki is. Ha valóban szereted, beszéljétek meg.

2021. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell hazug gyáva szarnak lenni és szakítani. Akkor nincs ilyen probléma. Én is tudommagamról, hogy képtelen lennék titkolózni, megváltozna a viselkedésem és minden rohadt nap emésztene a dolog, ezért meg se teszem. Inkább szakítok. Annyira csak nem szerethetem a másikat, ha a félrekúráson jár az agyam. Szóval rlég egyszerű ez a dolog. Ha meg egy gerinctelen szar alak vagy aki elárulja a párját, akkor az a büntetésed, hogy élj ezzel együtt. Persze a másiknak képes vagy hezitálás nélkül összetörni a szívét és egy életre megyebez i, de ha neked kell szarul érezned magad egy kicsit, az már nem tetszik mi?:D istenem de szánalmasak az emberek..
2021. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Mikor kiderült, hogy ő is megcsalt.
2021. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Túlságosan vonzó volt a lány, nem voltam képes ellenállni a lehetőségnek. Így viszony lett belőle. Nem tudom, le lehet-e győzni a bűntudatot, nekem nem sikerült, max arra az időre elfelejteni amíg vele voltam.
2021. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Én már csak egyszerűen nem kívántam/kívánom a párom szexuálisan, más problémánk nincs egymással. De soha nem volt bűntudatom. 48F
2021. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem lehet legyőzni.
2021. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Aki lelkizős típus, általában nem tart szeretőt.
2021. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű: ne tarts szeretőt, nem lesz bűntudatod.
2021. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Sosem értem, hogy van egy kérdés, adott egy szituáció, ami egy ok-okozati viszonyt firtat. Minden ilyen felvetésnél, akár más közösségi oldalakon is, mindig vannak olyan vadbarmok, akik ahelyett, hogy valami értelmesebb választ adnának (amit valószínűleg nem tudnak amúgy), odaírják, hogy szüntesd meg az okot, nem lesz okozat. :DDD

Ezek a válaszok kb olyanok, hogy megégettem forró levessel a számat, mit csináljak? Válasz: ne egyél forró levest, nem fog megégetni. Gratulálok...

Kérdésre rátérve, akik szeretőt tartanak, bemagyarázzák magukat, hogy ennek van valami teljesen elfogadható oka, tehát nem működik a szex, de mással nincs baj, tehát tartok szeretőt, de jó ez így, mi a baj. Ergo kreál valami számára elfogadható indokot és akkor nincs baja.

2021. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Szóval lelkizősebb típus, és szereti a párját, de azért elárulja és megalázza, ahelyett, hogy megpróbálná megbeszélni a problémákat vagy tisztességesen elválna. Aha...:D

Ez a kérdés akkora önámítás és paradoxon, hogy nem lehet rá érdemlegesen válaszolni.

2021. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!