Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti milyen ajándékokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen ajándékokat szoktatok kapni a szeretőtöktől? Milyen gyakran, pénzt is szokott adni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gumit
2021. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A férj/barát is szokott adni pénzt, legalábbis felénk nagyon gyakori, hogy ad egy összeget, hogy menj el vásárolni, vagy bármi. Bennem nem merül fel, hogy ez gond, ha bennetek igen, az már nem én bajom. Tényszerűen kérdeztem, a tényeszerű válasz a válasz csak.
2021. aug. 24. 20:56
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Felétek a közös kasszából ajándék a pénz a feleségnek? Az szép.
2021. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

A férjjel eleve közös a kassza.

Szeretővel csak dugni szokás. Erre van tartva. Minden amit kapok tőle az ideje és a teste. Olcsóbb mintha prostit kéne fizetni.

2021. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Pénz??? Van saját fizetésem. Nem kell penz
2021. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Pénz, táska, ruha, parfüm, virág. Ami eszébe jut, de nem várom el.
2021. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
Mi sugar kapcsolatban vagyunk 2 éve. Fizeti az albérletletem, kapok szabadfelhasználásút minden hónapban, jövő hónapban szülinapomra autót kapok, a nyelvtanfolyamaimat is ő fizeti, ajándékba ékszer, virág, parfüm, könyv, valamint a nyaralásokat/éttermezéseket/színházat stb. természetesen ő fizeti. A családi nyaralásunkat is ő állta, ahova én vittem a szüleimet, ő nem jött.
2021. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%

nem a kitartottja voltam, hanem a szeretője, érzelmi alapon.

és sokszor kaptam tőle ezt-azt (vacsik, utazások, ajándékok, ékszer, stb, egyszer egy iPhone), pénzt nyilván sosem, de ezeket sem vártam volna el, magától adta.

Ő is kapott tőlem (szülinapra ilyesmi) igaz, kisebbeket, mert én nem kerestem olyan jól mint ő.

2021. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%
#17 Te egy igazi kitartott prosti vagy. Sajnálom a nyomorult disznónak a családját.
2021. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!