Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben jogos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jogos, hogy megsértődtem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz a házasságom a férjemmel. Hónapok óta viszonyom van, bele is szerettem. Szeretnék kilépni a házasságból és eddig úgy éreztem a szeretőm is támogat ebben. Tegnap mégis elbizonytalanodtam. Érzelmi támogatásra lett volna szükségem. Írtam neki hogy mennyire magányos vagyok esténként és szeretnék olyankor is vele lenni. A szeretőm csak annyit írt, hogy ha sokat emésztem magam akkor nem tudok aludni rendesen, majd rákérdezett nem vagyok-e álmos. Nekem egyértelműen úgy tűnt hogy le akar rázni, pedig máskor nem ilyen. Nem mondtam neki semmit, de kicsit kiábrándultam.

2021. aug. 25. 12:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy esetből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Ha szeret is, nem várhatod tőle, hogy 0-24-ben lelkitámaszt nyújtson neked, mikor épp szükséged van rá. Lehet már nagyon álmos volt és azért próbálta gyorsan lezárni, de lehet csak rossz napja volt és amiatt. Beszélj vele újra, olyan időpontban mikor neki is alkalmasabb és majd kiderül, hogy tényleg csak ennyiről volt-e szó vagy elbizonytalanodott kettőtökkel kapcsolatban és azért viselkedett így.
2021. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Ő független?
2021. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Én ha válok akkor magam miatt. Te is tedd ezt, nem kell mindig támaszkodni valakire.
2021. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond, hogy a kérdező csak úgy mer válni hogy rögtön átugrik egy másik kapcsolatba. Addig nem. Szóval ez így inkább önállósági kérdés.


A szeretődnek lehet kicsit rossz napja volt, de lehet picit unja hogy állandóan e körül gondolkodsz és erről írogatsz neki. Így tényleg úgy látja hogy ha ezen emészted magad akkor csak belefáradsz és értelmetlen mert boldogabb nem leszel tőle. Végül is így van, nem? Lehet a közös életetek vagy a jövőtök jobban érdekelné, vagy hogy hogyan érzel iránta stb. Kissé önzőség ha majdnem csak erről írsz neki. Jó 5-10 megértő de utána tényleg az van hogy ne pörögj rajta hasztalan.

2021. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Életképtelen vagy? Aztán milyen kapcsolat lesz ahol az új pasi tudja, mert tapasztalta hogy egyből félredugsz ha valami nem tetszik?

Ha nem jó, akkor válj el, szedd össze magad aztán keresd meg. Ha kellesz neki még akkor.

2021. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

Az se lehet valami nagy álom, hogy te állandóan panaszkodsz neki, hogy mennyire magányos vagy, mert szar a házasságod és vele akarsz lenni, de amúgy meg eddig se csináltál konkrétan szart se, hogy megpattanj a házasságodból. Kb mintha lelki szemetes ládának használnád ilyenkor, de még mindig nem mersz lépni.

Az pedig, hogy így elbizonytalanodtál egy ilyen piti dolog miatt, amikor te szivatod őt konkrétan ki tudja mi óta, az no comment.

Egyébként meg igazuk van a válaszolóknak, elsősorban ne miatta akarj válni, hanem mert nem működik a házasságod. Lehet jobban is járnál, ha inkább egyedül lennél kicsit, mielőtt összecuccolsz megint valakivel.

2021. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
46%
Kérdező, te a női, érzések mentén működő észjárással próbálod megérteni a megoldásokra termett férfilogikát. Ne erőlködj, nem fog menni. A szeretőd férfi, és férfikét működik. Te elmondtad neki a problémádat, ő pedig azonnal a megoldással felelt rá. Nagyon sokat kell még tanulnod a két nem közötti különbségről, mielőtt megsértődsz valamin.
2021. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!