Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálna a párod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálna a párod ha megtudná hogy csalod? Elvi kérdés. És ebből ki az aki csal?

Figyelt kérdés

Megcsalás alatt értek pl csókot is, vagy randit, mások "fűzögetését" is, kikacsintgatásokat is, ami személyes.(online chateket nem, online kapcsolatokat nem)


Kérdés1

Mit gondolsz a párodról, illetve mit nézel ki belőle, ha megtudná mit tenne, hogyan reagálna?


Kérdés2

Csalod/csaltad/csalni fogod vagy szándékodban áll ez valamilyen szinten a háta mögött?


A kérdes apropoja:

Egy cikkben azt olvastam hogy azokat a nőket kevésbé csalják meg akik....(majd később kifejtem)

Ehhez keresek tapasztalatokat.


Exről is jöhetnek infók


Légyszi nemed is írd



2021. aug. 25. 18:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Kérdes2 kiegészítés:

Meg mernéd csalni?

2021. aug. 25. 18:29
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

1.: Tönkretenné a családom vállalkozását, és mehetnénk az utcára.

2.: Nem, féltem a szüleimet és a nővéremet, anyagilag totál lenullázódnának, véglegesen.

2021. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mennyire kompetens, de hátha. Mi fasírtban vagyunk, amolyan válófélben. Ennek minden "gyönyörével" együtt.

Kerek perec kijelentettem, hogy ha nem akar több együttlétet, akkor keresek erre a feladatra alkalmas személyt a továbbiakban. Nem rázta meg, talán nem vette komolyan.

Mi lenne, ha tényleg összejönnék valakivel? Szerintem leesne a tantusz, sajnáltatná magát mindenkivel. Aztán vagy visszasírná magát, vagy keresne ő is valakit, szép nő, könnyen találna dugópajtást.

Ettől a végkifejlettől megkímélném magam, így ha lesz is alkalom, titokban fogom tartani előtte.

2021. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

1. Gondolom hogy kitenné a szűröm, ha megtudná.

2. Csaltam is és csalom is.


48F

2021. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj, hogy házasságon belül nagyon kényelmessé és unalmassá válik a szex. Vagy esetleg megritkul és eltűnik. Viszont nincs igazán válóok, nincs kiabálás, a felek jól kijönnek egymással. Ilyenkor miért kellene elválni?


Szimplán izgalmas szex a szeretővel titokban(már ha összejön egy szerető), aztán be van aranyozva az ember élete. Nem, a szexuális vonzalom nem megbeszélés kérdése, és szerintem tök megalázó ha azért fekszenek le sz emberrel, mert kötelező. A kémia nem azért múlik el mert nem pakolunk a tűzre. Egyszerűen elszáll, ennyi. Talán évek alatt unalmas lesz az egész koreográfia, a test, meg ámblokk minden.

2021. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

1. Azonnal lezárná a kapcsolatunkat. Max annyit mondana, hogy sok boldogságot a továbbiakban. Többé nem állna velem szóba.

2. Egyszer csaltam meg valakit, soha többé nem tenném. Bár igaz, előtte ő is megcsalt engem, haldoklott már a kapcsolat. De számomra jellemtelen.

2021. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Elmondtam és hát gyökeresen megváltozott az életem... Kisemmizett anyagilag...

De ő azóta sem ocsúdott fel ebből, nem való amúgy sem párkapcsolatra.. nem lehet vele se beszélgetni se semmit!

2021. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Ha prostihoz megyek az megcsalás? Szerintem se!
2021. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

5.és parod szted hogyan reagálna?

8. Igen vegyük annak. Szoval.hogyan reagálna?

2021. aug. 25. 19:02
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Lebuktam kb majdnem egyértelmű jellel, kerdezegetett, kissé ugratgatott, de nem érdekelte.
2021. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!