Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálna a párod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálna a párod ha megtudná hogy csalod? Elvi kérdés. És ebből ki az aki csal?

Figyelt kérdés

Megcsalás alatt értek pl csókot is, vagy randit, mások "fűzögetését" is, kikacsintgatásokat is, ami személyes.(online chateket nem, online kapcsolatokat nem)


Kérdés1

Mit gondolsz a párodról, illetve mit nézel ki belőle, ha megtudná mit tenne, hogyan reagálna?


Kérdés2

Csalod/csaltad/csalni fogod vagy szándékodban áll ez valamilyen szinten a háta mögött?


A kérdes apropoja:

Egy cikkben azt olvastam hogy azokat a nőket kevésbé csalják meg akik....(majd később kifejtem)

Ehhez keresek tapasztalatokat.


Exről is jöhetnek infók


Légyszi nemed is írd



2021. aug. 25. 18:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%
Lehet megértené
2021. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

1. nagyon szomoru es csalodott lenne, szerintem kb teljesen osszetorne es latni se akarna tobbe.


2. nem csalnam meg. nem azert, mert nem ‘merem’ hanem mert nem akarom.

2021. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%

1: nem szakítana egy félrelépésért. Ezt ki is mondta. Ha hosszabb távon lenne más, akkor szerintem igen. Legalábbis nem olyannak ismerem, aki ilyet képes lenne megbocsátani. Akarná, de nem tudná.


2: eszem ágában sincs. Boldog vagyok mellette, mindent megad, amit csak kívánhatnék. Jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk.

2021. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Megölne. Engem is,a pasit is. 😁

Nem csalnám meg soha.

1; nagyon szeretem

2;elítélem a megcsalást

3;nem akarok meghalni 🙂

2021. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, nem gondolkodtam el rajta mert sose csalnám meg.
2021. aug. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

1) Nagyon csalódott és szomorú lenne, a megcsalás "szintjétől" függ, hogy egyáltalán szóba állna-e még velem, meghallgatna-e. Nem lenne agresszív vagy ilyesmi, de lezárná a kapcsolatot, valószínűleg megviselné, mert nagyon nem szolgált rá, de továbblépne.


2) Nem, nem is fogom. Először is, hülye lennék, mert majdhogynem tökéletes a kapcsolatunk, isteni szexszel, ő egy nagyon jó ember. Másodszor pedig ez nem merés kérdése, lopni se azért nem lopok - úgy se, hogy soha nem buknék le, és csak kisebb dolgot-, mert nem merek, ez jellem szerintem. 22n

2021. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%

Ti csak azért nem csalnátok meg, mert van szex. Na és mi van azokkal, ahol nincs szex, de emberileg meg jó minden? Hát is simán megdugnék mindenkit, mivel otthon noincs szex. Hogy mit szólna hozzá? Miért? Lenne joga szólni bármit is?


Ez a kérdés full nevetséges, én inkább olyanokhoz intéztem volna ahol pl. nincs szex. Ha minden jó, akkor mégis mis a fenéért menne félre bárki is? Miért rúgna bele a másikba, aki megad neki mindent?


Tedd fel a kérdést úgy, hogy akiknek hiányérzetük van a kapcsolatukban, azok félremennének-e, és mit szólna hozzá a párjuk? A szakíts, válj el nem opció. Máris egy érdekes ponthoz érnénk.

2021. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem azt hogy csak azok járnak félre akiknek hiányzik vmi.



Azok is simán félrejárnak akiknek megvan mindene.

2021. aug. 26. 09:11
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

Attól hogy mindennap dugnak, attól még lehet haláli unalmas, és vágynak egy kis pezsgésre. Sokan azt hiszik, főleg a nők, hogy milyen odaadók, hogy minden nap lefekszenek a férfjükkel, még akkor is ha semmi kedvük hozzá. Azt gondolják hogy ki van elégítve a férfi, tutira nem lép félre, nem hagyja el őket. Csak azt felejtik el megkérdezni, hogy drágám, szükséged van egyáltalán a mindennapos szexre? Mintha valami kötelező dologról beszélnénk, aztán az a vicces, hogy a nő nem is akarja mert csak kötelező, a férfi nem is akarja mert unalmas. Sajnos nem egy kapcsolatomban tapasztaltam ezt. Sok nő azzal akarja megkötni a férfit, hogy orrba-szájba szexel vele, mert akkor biztonságban lehet. Nálam ez úgy jött le, hogy már szabotáltam ott a szexet ahol csak tudtam. Ezzel párhuzamosan mindenkit megdugtam volna, csak a páromat nem. Jeleztem felé, hogy szeretnék egy kicsit udvarolni, szeretném ha le tudnám "vadászni", de nem értette meg. Azt is láttam hogy valójában nem élvezi a szexet, csak megjátssza. Na ez meg csak a pont volt az "i"-re.


Férfiként mondom, hogy nagy tévedés az a nők részéről, amikor azt mondják hogy hát minden nap van szex, 100% hogy ki van elégítve. Frászt! Lehet hogy az elején buli, lehet hogy vannak pasik akiket egy életen át mindez kielégít, de a többséget bizonyosan NEM. Itt nem arról van szó hogy másik szobába, 150 féle pózban kell csinálni, hanem maga a vágy tűnik el ettől a gépies 8-tól 9-ig tartó kötelező reszelésben.

2021. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
43%

1. Nagyon dühös lenne, elég agresszív, szerintem ha meg tudná, hogy megcsaltam tettlegességig is fajulna a mérge. Aztán megkeresné a férfit, akivel félre léptem.

2. Nem csaltam meg és nem is tervezem. Bár eljátszottam már a gondolattal, mert ő viszont már megcsalt és eszembe jutott, hogy megérdemelné, hogy ugyanazt a fájdalmat vissza kapja. De nem teszek érte, csak elgondolkodtam rajta.

2021. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!