Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve nősültem. Van gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nősültem. Van gyerek ház es boldogság, mégis hétvégén mikor találkoztam az exemmel szexeltünk. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Nem hittem hogy velem ez megtörténhet. Nagyon boldog kis család vagyunk. Szeretem a feleségem. Járt valaki hasonló cipőben?
2021. aug. 26. 15:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%

Ha szeretnéd a párod,nem feküdtél volna le mással.

Miért találkozgatsz az exeddel?

2021. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 terminator9000 ***** válasza:
82%
Neked sincs egyenes tartásod hiába pontoznak le mingyá
2021. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
26%
Kussolj róla!
2021. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
Eldöntötted, hogy megcsalod. A többi maszlag a kis boldog családról rizsa.
2021. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%

"Nem hittem hogy velem ez megtörténhet."

Nem ismerted magad elég jól.

2021. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Mond el neki, aztán elváltok, ház megy ketté, gyerekeket úgyis láthatod, ő meg talál egy férfit maga mellé.
2021. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
72%

Mért feküdtél le vele? Nosztalgia? Vagy tud valamit amit asszonykád nem?


Ne találkozz vele többet. És soha ne beszéj róla.

2021. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem...a családomnak, és a velük való kapcsolatomnak mi köze ahhoz, hogy néha megrakok mást is? A kettőt nem kell összemosni, csak csendben maradni!
2021. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy tovább?"


Ha tudnád, hogy a feleséged lefeküdt egy másik férfival, akkor te mit szeretnél, hogyan képzelnéd a jövőtöket?

2021. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

#8 Semmi. De a hazudozásnak és annak, hogy a másikat egy olyan kapcsolatban tartod, amiről ő mást gondol, innentől kezdve pedig nem egyezett bele, van.


Ha tudná az asszony, hogy mással is dugsz, igaz lenne, amit mondasz. De nyilván azért nem mondod el neki, mert ha elmondanád azt, milyen is az a kapcsolat, amiben épp él, az a szar már nem kellene neki.


Ezért szoktam a félrekúrókról kitálalni otthon. Ha a megcsalt fél is szeret úgy élni, ahogy ti és ő is úgy gondolja, hogy milyen idilli ez a kapcsolat, ahogy ti mentegetitek magatok, akkor maradni is fog. De joga van tudnia az információról és megfelelő tájékozottsággal dönteni arról, akar-e abban a kapcsolatban élni.


Én nem akarnék, egyrészt mert nem fér bele, hogy mással kúrj, másrészt meg egy hazug féreg vagy, aki hátbaszúrt holott kizárólagosságot fogadott, innentől kezdve pedig mehetnél a ringyó qrva anyádba. :)

2021. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!