Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mit kéne tennem? Szerintetek mi lesz a dolog végkimenetele?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok egy házas férfi szeretője, aki nálam 15 évvel idősebb... Ennyi idő alatt természetesen beleszerettem, ami várható volt, de az kevésbé, hogy ő is teljesen belémszeretett. Ez a férfi az egyik rokonom legjobb barátja, (innen is ismertem meg őt) és elmondta a rokonomnak, hogy a feleségét sosem szerette, csak a nő teherbe esett, és ezért maradtak együtt. Nagyon szeretem őt, és tudom jól, ő is így érez, viszont azt is tudom, hogy a gyerekeit sosem hagyná el.

2021. aug. 29. 17:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Maradsz szerető vagy kilépsz. Más verzió akkor nincs ha nem hagyná el őket.
2021. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetsz? Folytatod tovább a titkos kapcsolatot, vagy keresel valaki mást. A titkos kapcsolat addig tart, amíg hitegetni tud szex reményében.
2021. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? 5-10 évig vársz a csodára, hogy elég nagyok lesznek a gyerekek, hogy el tudjon válni. Addig meg bizonyítod kényszeresen, hogy mindenben jobb vagy, mint az általa(d) utált felesége.

Egy gyereknél hihető, hogy becsúszik, de többnél nem. Meg nem is a középkorban élünk, mikor köteles elvenni, ha felcsinálta.

2021. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Szakítani kellene. Teljesen feleslegesen pazarlod rá az időt, energiát.
2021. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Napi szeretője kérdés :

Ha tényleg komolyan érdekled akkor el fogja hagyni a felesègèt X időn belül , ha nem akkor csak hiteget.

De ott a C opció is, hogy a gyerek miatt nem akar szètmenni.


Ennyi , szokàsos kérdés, szokásos vàlasz

2021. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

Cseberből vederbe esne ha elhagyná a nőt mert akkor a kövinek is gyereket csinalna, aztan ugyanott lenne mindennel, ahol a part szakadt. Ugyanugy unni fogja a kövit is. Majd rájön ha még nem tudja hogy magát szívatná csak.



Ha hülye meglépi, ha van esze nem lépi meg.


De hülyének tűnik..

2021. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerette a nőt, mért csinált neki még egy gyereket?
2021. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Ketlem, hogy a megcsalo felek amolyan szereto szulok lennenek. A megcsalad alapvetoen az onzosegen alapul, neki jar es kesz. Ezek nem gondolnak egy pillanatig sem arra, hogy mi lesz, ha lebukbak, mi lesz a gyerekei jovoje, stb. Csak egy kifogas a gyerek, amivel a szeretot hulyitik es kihasznaljak. Mert ugye ok onzoek, ok aldozattot nem hoznak, csak a masiktol varjak el.
2021. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Kilépsz vagy tönkremész, más opció nincsen. Eszedbe se jusson trükkösen teherbe esni, mert ott b@szod el végleg az életedet.
2021. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A feleség ikreket szült elsőre, vagy a férfi vállat még 1-2 gyereket egy nővel, akit - állítása szerint - soha nem szeretett?


Szerinted vele úgy szexelt annak idején, hogy megmondta, hogy nem szereti, vagy neki is azt mondta, hogy szereti?


Ha neked az mondja, hogy szeret, akkor honnan tudod, hogy nem azért, mert csak így bújsz vele ágyba?


Ha a másik nőhöz nem volt őszinte soha, miért gondolod, hogy hozzád az?

2021. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!