Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mit kéne tennem? Szerintetek mi lesz a dolog végkimenetele?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok egy házas férfi szeretője, aki nálam 15 évvel idősebb... Ennyi idő alatt természetesen beleszerettem, ami várható volt, de az kevésbé, hogy ő is teljesen belémszeretett. Ez a férfi az egyik rokonom legjobb barátja, (innen is ismertem meg őt) és elmondta a rokonomnak, hogy a feleségét sosem szerette, csak a nő teherbe esett, és ezért maradtak együtt. Nagyon szeretem őt, és tudom jól, ő is így érez, viszont azt is tudom, hogy a gyerekeit sosem hagyná el.

2021. aug. 29. 17:21
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! Ahogy elnézem, eléggé megoszlanak a vélemények... Nos, a legtöbb embernél felmerülő kérdés a második gyerek téma, úgy látom.. Nem ikrek, 4 év van a két gyerkőc között. Mindig is csalta a feleségét, egyszer meg is bukott, de igazság szerint nem lett nagy balhé belőle. A nőnek esze ágában sem volt elhagyni, a férfinak pedig nyilván ez így kényelmesebb. Hosszan tartó (mint például a miénk már annak számít szerinte) szeretői kapcsolata egy volt rajtam kívül, ezt leszámítva csak alkalmi partnerei voltak.
2021. aug. 30. 14:26
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is ez a helyzet kérdező. A pali nős ,a felesége elvileg tudja ,hogy női vannak. A pasi azt mondta imádja ,hogy valaki végre lenyeli neki a többi nő csak nyávog miatta
2021. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt figyelembe véve amit írtál, nagyjából 100%, hogy te ebből nem jössz ki jól, tényleg csak az időd meg a méltóságod van húzva. A házas férfiak nagy része úgy pattan le, hogy a feleség rájön a dologra és kivágja, mint azt a bizonyos macskát, viszont ez a pali olyan luxus helyzetben van, hogy 2 lyuk is rendelkezésére áll bármikor, a feleség elnézi, te meg szintén. Ez számára a világ legkényelmesebb helyzete, a legnagyobb madár lenne, ha változtatna rajta, valljuk be.
2021. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Az is valószínű, hogy a feleségnek is van valakije, vagy olyan minőségű szexet/törődést/érzelmet kap a férjétől még melletted is, hogy úgy van vele, hogy pár kósza numeráért nem rúgja fel a jó kis életüket.

Sokszor úgy van leadva a szeretőnek a dolog, hogy őt szereti, az asszonyt meg nem, csak a gyerek tartja ott. Mi mást mondana? A szeretlek csak egy szó, semmit nem ér, csak a tettek, azt meg nem mondhatja, hogy nézd cica, a feleségem egy odaadó nő, remek háziasszony, csodálatos édesanya, az ágyban is párduc, Palvin Barbi a kanyarban sincs hozzá képest, de azért másféle punira is vágyom... Elég hamar kiábrándulnának a szeretők, akik kivételezettnek szeretik magukat érezni. A férfiak ezt pontosan tudják. A szavak meg nem kerülnek semmibe, főleg ha jár érte numera.

2021. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
A feleségnek viszont 100%,hogy nincsen szeretője! Nagyon de nagyon odavan a férjéért a mai napig. A rokonom nagyon jól ismeri a nőt, állítása szerint a gyerekekkel nem nagyon foglalkozik, amint van egy kis szabadideje, megy vásárolgatni, rokonokhoz stb. a gyerekek nélkül, akikre vagy az apjuk, vagy pedig az anyós vigyáz. A háztartásban sem valami otthonos.
2021. aug. 30. 16:10
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Az élet nehéz
2021. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretheti a férjét, ha a gyerekeit leszarja, és mindig nélküle csinál programot. Ja nem.
2021. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"A feleségnek viszont 100%,hogy nincsen szeretője! Nagyon de nagyon odavan a férjéért a mai napig."


Akkor viszont valószínűleg az van, mint egy ex-szerető barátnőmnél. Ő pl. kifejezetten jót tett a szeretőjének a házasságának, apu kiélte nála (is) magát, sokkal kiegyensúlyozottabb volt otthon, nem volt frusztrált és még a hálószobában is jól muzsikált.

Azért mondom, sok nő úgy van vele, hogy ha meg is csalja, de ha mellette jól viselkedik vele a férje, esze ágába nincs felrúgni a jó kis életüket, a szerető felett szemet hunynak, úgyis tudja, hogy ő van nyerő pozícióban. Sok nőtől hallottam már, hogy más is megcsalná, a férje legalább otthon rendes, a szerető meg úgyis kikopik mellőle idővel, mert többet fog akarni, de mivel a férj nincs otthon gyötörve, úgysem válik el soha.

2021. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"amint van egy kis szabadideje, megy vásárolgatni, rokonokhoz stb. a gyerekek nélkül"


És erre írod, hogy 100 %, hogy nincsen szeretője. xD

2021. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nőtől hallottam már, hogy más is megcsalná, a férje legalább otthon rendes, a szerető meg úgyis kikopik mellőle idővel, mert többet fog akarni, de mivel a férj nincs otthon gyötörve, úgysem válik el soha."


Ez pontosan így van. A feleség örök, a szeretők cserélődnek.


40/N

2021. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!