Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mit kéne tennem? Szerintetek mi lesz a dolog végkimenetele?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok egy házas férfi szeretője, aki nálam 15 évvel idősebb... Ennyi idő alatt természetesen beleszerettem, ami várható volt, de az kevésbé, hogy ő is teljesen belémszeretett. Ez a férfi az egyik rokonom legjobb barátja, (innen is ismertem meg őt) és elmondta a rokonomnak, hogy a feleségét sosem szerette, csak a nő teherbe esett, és ezért maradtak együtt. Nagyon szeretem őt, és tudom jól, ő is így érez, viszont azt is tudom, hogy a gyerekeit sosem hagyná el.

2021. aug. 29. 17:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

A rokon ezt mondta a rokon azt mondta. Nem gyanús egy kicsit,hogy ő is benne van és a szetőd mondta neki,hogy mit mondjon? Ugyan is ezek a mondatok tipikusan lyukvadász monológok és trükkök. Így a hiszékeny lyukat mindig el tudja érni. Gyanítom otthon minden a legnagyobb rendben van minden csak ezek tipikus mondatok ami egy gerinctelen szájából elhangzanak. Ha okos vagy otthagyod mert nagy lelki trauma fog érni ha igazam van.

Sőt említetted,hogy nem te vagy az első akivel megcsalja a párját. Nekem az jön le,hogy sportot űz belőle aki útba akad annak beakaszt.

2021. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
55%
Ismerősöm tudja ,hogy voltak nők a férje életében. Viszont /ahogy ezt valaki irta/ a férfi olyan minőségű és mennyiségű szexet, torodest, figyelmesseget, anyagiakat nyújtott a nőnek, hogy neki ez így is megerte. + igen jóképű szórakoztató egyéniség a pasi. Ezt O mondta: ilyen 10/10 pasija meg sosem volt. Majd bolond lenne pár nocske miatt felrugni a tökéletes életét.
2021. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Te mit remélsz ettől a kapcsolattól?
2021. szept. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
32%

Uhh, hogy itt mindenki milyen negatív. Na akkor én egyedül képviselem az "ellenoldalt". Bizony vannak olyan esetek, amikor a férfi nem rest lépni. Nem lehet mindegyik szeretői kapcsolatra ráhúzni ezt a sablon izét, hogy "jajj mert a szeretőt kihasználják, a férfi sosem fog lépni, mindig a feleségét választja" Ez így ebben a formában fals! Barátnőm ebben a szituban volt 2,5 évig ugyan, (ennyi idő kellett, mire a férfi elkötelezte magát) de beteljesült a kapcsolatuk. A házasságuk valóban egy kihűlt kapcsolat volt, de nyílván egyik napról a másikra nem lehet csak úgy kilépni. Ha két léleknek egymással van útja, akkor ott semmi és senki! nem állhat az útjukba. Mi nem tudjuk ismeretlenül ennek a két embernek az életkörülményeit, sok minden befolyásoló tényező lehet. Szóval barátnőm azóta is együtt van ezzel a férfivel, és igen boldogok, és igen ez valódi szerelem. Van amikor két ember összeházasodik egymással, letudják közös küldetéseiket (pl. gyerek) és utána már nem tudnak együtt tovább fejlődni, ilyenkor el kell válni, mert a szenvedés nagyon nagy károkat tud előidézni.

Szóval ha valóban jó nektek együtt, hajrá! :)

2021. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap persze,hogy szerelmesnek érzitek magatokat. Mi lesz ha Téged megun vagy éppen jön egy Tőled jobb is?
2021. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!