Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valoban letezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban letezik olyan, hogy aki a kapcsolat teljes ideje alatt csalta a parjat, a hazassag, majd a baba hatasara varazsutes szetuen megvaltozik? Vagy ez csak onmagunk amitasa?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 14:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
XDDDDDDD
2021. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen kérdésekre mindig a következőt szoktam írni:

Biztos létezik, az ötös lottón is szoktak nyerni... de tény hogy nem gyakori. Én még nem találkoztam ilyennel.

~~~

Nem kizárt hogy valaki varázsütésre “felnő”, de szerintem nem gyakori. Erre én nem alapoznék egy életet.

2021. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Önmagad ámítása.

Bennem fel sem merülne ekkora baromság, hogy olyannal házasodjak össze, aki végig csalt, a szülést meg nem is említem.

2021. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
A válaszok közt talán megtalálod amit keresel: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..
2021. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szerintem lehetséges, csak akinek nem sikerült, rosszindulatú, savanyú a szőlő és azt hiszik másnak a párja sem változhat és hogy azért csal folyamatosan, mert nem szeret
2021. aug. 30. 14:52
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De ha így gondolod, ahogy leírtad az 5-ös válaszban, akkor miért kérdezed meg ugyanezt hetente, hónapok óta? Talán mégsem vagy biztos benne, hogy változni képes? Meg hogy "szeret"? Hú de marhára szerethet, ha évekig hazudik a szemedbe, és lábtörlőnek használ, te meg hagyod... a válaszolók nem rosszindulatúak, csak őszinték. Hidd el nyugodtan, hogy a te savanyú szőlőd senkinek nem kellene... isten mentsen ilyen pártól, mint a tiéd.
2021. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak újra és újra felbukkannak újabb nők, de ő mindent tagad
2021. aug. 30. 14:57
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5-ös A házasság csak egy papír, a gyerek főleg az első időben nagyon is sok küzdelemmel, és megalkuvással jár, még egy szilárd kapcsolatot is tönkre tud tenni. Mi oka lenne a változásra, ami eddig nem tartotta vissza? Jó tegyük fel, hogy szeret. Miért nem tudja a farkát a gatyájában tartani?
2021. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tagad, ha mindent megbocsátasz neki. Hülyének néz, mert tudja, hogy mindent megtehet melletted.
2021. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor házasodj vele össze és szülj neki gyereket. Hajrá. :) Ahelyett, hogy keresnél egy normálisat, most amíg még nincs gyerek.
2021. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!