Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 év utan egy gyerek is van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év utan egy gyerek is van, hogy tudott megcsalni a férjem, ha itthon minden tökéletes?

Figyelt kérdés
Lerobbant az exe autója, ő ment segiteni és megdugt@
2021. szept. 1. 10:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint mégsem tökéletes minden 🤷‍♂️
2021. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos akkor mégsem tökéletes. Ha egy kutya otthon jól lakik nem megy a szomszédba.. valami hianyzik neki a kapcsolatotokból.
2021. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Megbánta. Csak hirtelen nem gondolkodott
2021. szept. 1. 10:22
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Egyaltalan miért beszél még az exevel? Az exe csak neki tudott szolni?
2021. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem le sem robbant az az autó, csak ezzel az inkokkal lépett le.. :D
2021. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Természetben fizetett az ex.
2021. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Kellett neki a változatosság,3évig 1nővel már unalmas volt neki.
2021. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj, ha otthon minden rendbe lenne nem kefelne az exevel :) sot el se ment volna segiteni...

Rigasd csak magad barmilyen hitbe, neki ott az exe, te meg maradsz a gyerekkel.

2021. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évek mentek el arra, hogy azt hittem, hogy tőlem függ, hogy meg fog-e csalni a párom. Azt hittem, ha mindig szép vagyok, csillog a ház, finomat főzök, lesem minden kívánságát az ágyban, és a csillagokat lehozom az égből, akkor nem csal meg. Hát a f..t nem! Aztán még meg is indokolta, hogy túl könnyű velem, unalmas volt, a másik nőért küzdeni kellett. Ja, hát köszi...!

Ezt a hibát elkövettem mégegyszer, hogy megszakadtam, hogy minden tökéletes legyen, és láss csodát: újra megcsalt az exem. Ő legalább bevallotta, hogy kellett a változatosság, nem én tehetek róla.

Fura módon akkor jöttem rá, hogy ez mennyire nem rajtam múlik, mikor a harmadikat én csaltam meg. Fordított szereposztás: szegény fiú a lelkét is kitette, de én nem vonzodtam igazán. Csak akartam adni egy esélyt, mert tipikus rendes srác. De mikor jött a lehetőség, akkor féreléptem. Bennem volt az is, hogy eddig mindig én voltam "jó", mégis megcsaltak, nem éri meg. Megcsalni se érte meg, de igazából össze se kellett volna jönnünk.

A következő párommal ezt az egész tökéletességet elengedtem. Úgy voltam vele, hogy ha akar, meg fog csalni. Ugyanis NEM tőlem függ. Ő az, aki vagy tud nemet mondani, vagy nem. Látott kócosan, látott hisztisen, volt, hogy kupi volt a lakásban, mert épp átrendeztem, látott betegen, mondtam nemet, voltam önző, és láss csodát: nem is lépett le és vagy nem csalt meg, vagy ügyesen csinálja.

Neked is ezt kell megtanulni az élettől: ez nem rajtad múlik. Bárki, bármit ír vagy mond, akkor se.

2021. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

#2

Egy férjet ne hasonlítsunk egy kutyához. Vannak férfiak, akik mindig hódítani akarnak és lehet bármilyen tökéletes párjuk, akkor is mindig kell nekik az izgalom, a hódítás.

2021. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!