Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg megváltozhat valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megváltozhat valaki és nem fog félre lépni? Vagy ez csak duma? Kinek milyen tapasztalatai vannak ilyen téren?

Figyelt kérdés

A párom az előző nőit mindig megcsalta. Ezt ő maga mesélte nekem, mikor összejöttünk. Indoka a megcsalásra az volt, hogy vagy csesztették vagy nem kapta meg otthon a szexet stb. Mondta, ha megtalálja az igazit megváltozik és komolyan tervezni fog vele.

Azóta házasok vagyunk van egy gyerekünk is és szeretne még.



2021. szept. 1. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kezdődik...
2021. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Jókor gondolkozol el rajta...

Amúgy mekkora tuskó az, aki, ha "csesztetik", nem megbeszéléssel oldja meg a dolgot vagy szakítással, ha nem jogos, hanem félredugással?

2021. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Húha! Akkor néma csendben sikáld a padlót, miközben fő a vacsora, este szexistennőnek kell lenni, minden nap kétszer se.ggből szájba, és ha azt is mosolyogva eltűröd, hogy minden pénzeteket elveri, és tojik a fejedre, akkor talán kiérdemled, hogy nem csal meg. Elvégre ő előre megmondta.
2021. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. És mi az, hogy csesztették? Csak nem akart a nő ingyen bejárónő és prosti lenni egyszemélyben?
2021. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Aki egyszer is megcsalt már valakit, az vérszemet kap. Mivel folyton mindenkit megcsalt, ezért valószínűleg már profi a nyomok elkendőzésében. Gondolom a párod az a tipikus minden nőnek tetsző selyemfiú, egyébként red flagként értelmezted volna az ismerkedéskori megnyilvánulását. Nagy valószínűséggel még melletted "tartogat" másokat is.
2021. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
csak elmondta az igazat, egy hamis ember sosem teregeti ki a múltjának sötét foltjait. Szerintem megbízhatsz benne.
2021. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg tudnak változni ezek az emberek. Én tapasztaltam. De ahhoz be kell látni hogy a félrelépésnek nincs "indoka". egy szakításban, válásnak van. A félrelépés egyszerűen egy hiba. Az ő hibája. Ezt tudni kell
2021. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, az is amatőr, aki maga elmondja a párjának, hogy az előző kapcsolataiban félrejárt.

Öngól!!!

2021. szept. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!