Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom az exemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom az exemmel. Rohadt szarul érzem magam. De nem merem el mondani, mert félek, hogy el hagy. Szerintetek el mondjam vagy sem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Minek csalod meg ha félsz hogy elhagy? Gondolom nő vagy és bas..zhatnékod volt ez a magyarázat. Csinálj amit akarsz...
2021. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha megcsalni volt gerinced,legyen ahhoz is,hogy elmond. És jobb is ha vége,mert ezek szerint még ha tagadod is,de kötődsz az exhez. Ezt meg nem érdemli meg a párod.
2021. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
18%

Én évekig csaltam az exemet egy pasival aki mostmár 3 éve a párom. 2019 tavaszán el is hagytam érte és nagyon felszabadító érzés volt. Akkor jogsiztam, autót vettem kb olyan volt mint egy új élet.. jó értelemben. Soha vissza nem mennék már ahhoz az unalmas idiótához.

25/n

Szilvi

2021. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mond el neki ha elhagy elhagy ,ha egyszer megtetted megfogod többször ,legyen ennyi gerinc benned ,hogy elmondod és viseled a következményeket.
2021. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

gerinctelen nulla vagy xD

Hiába írom hogy mondd meg, úgysem mondod, max kiderül.:)

2021. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szilvi? de miért?
2021. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
3-as ! bocsánat 4!
2021. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Mostani kapcsolatod milyen, mi az ami hiányzik belőle? Mióta vagytok együtt?

El kellene neki mondani amúgy igen:/

2021. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
74%

6:os Szilvi vagyok.. azért mert ok nélkül nagyon csúnya dolgokat mondott random férfiakra az utcán mert ő 40 kiló volt és lusta volt változtatni ezen.. ez számomra annyira taszító volt hogy ez indította el a dolgokat a lejtőn.

Aztán még unalmas volt, mindig ugyanazok voltak vele a programok, iszogatott hétvégén a haverjaival amivel nem lenne gond de nem bírta a piát és aztán nekem nyavalygott hogy milyen rosszul van, ez engem meg nemérdekelt. És az anyja is utált engem. Úgyhogy bekaphatják mostmár a f…t. Soha többé nem látnak.

2021. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs ok megcsalásra, szakításra van.
2021. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!