Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnál ha összejöttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha összejöttél egy lánnyal pár hónapja de megtudod közeli ismerősétől, hogy az előző párkapcsolatának azért lett vége mert megcsalta a barátját?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon figyelnék.
2021. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Miért ítélném el előre, hogy majd velem is ezt teszi? Minden kapcsolat más.
2021. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok helyen írták hogy aki egyszer csal az utána is csal azért.
2021. szept. 8. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanez volt. Én maradtam mellette, legyezte a hiúságom, hogy engem valasztott. Lett házasság, lakás 2 autó és 2 gyerek. Majd engem is megcsalt, lebukott, elváltam tőle. Én voltam a hülye, rosszul döntöttem annak idején. Ma már azonnal kidobnám.
2021. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Kutyából nem lesz szalonna.
2021. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Akkor csal valaki, ha nem az igazival van együtt.
2021. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Mit csinálnék? Elküldeném a picsába a szarkeverő kedves” ismerőst...

én meg maradnék az új kapcsolatomban.

2021. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!