Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi üthetett a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett a szeretőmbe, hogy így elkezdett követelezőzni, duzzogni?

Figyelt kérdés
A szeretőm mostanában lett furcsa. 1 hónapja volt a születésnapja, akkor kezdődött. Felköszönötttem, találkozni aznap nem tudtunk, így csak írtam neki. Rá 2 napra találkoztunk, akkor már elkezdte a hisztit, hogy nem köszöntöttem fel személyesen is. Arra is célozgatott, hogy miért nem vettem neki semmit. Már együtt voltunk az előző születésnapján, akkor is ugyanígy tettem. Részemről ez csak szex... Részéről is. Le lett tisztázva. Ezt ő pontosan tudja. Nem a gyerekeim, feleségem születésnapjáról van szó. Most pedig 2 hete szóltak neki a munkahelyén, hogy lejár egy projekt 3 hónap múlva, meg fognak tőle válni, nézzen új munkát. Azóta folyamatosan zaklat, hogy segítsek neki bejutni a mi cégünkhöz. Középvezető vagyok, nyilván megtehetem, ezt mondja. Ami igaz is, lehetne neki szerezni helyet, de nem szeretnék. Sok ott a feleségemmel közös ismerős, ez nem lenne túl diszkrét, a fejes pl. a feleségem nagybátyja, aki mindent lát. Tehát nem jó ötlet. Folyamatosan duzzog, hiszizik. Eddig egy végtelenül laza, játékos nő volt. Mi lett vele? Érzelmei lennének, vagy mi ez? Járt már valaki hasonló cipőben a szeretőjével? Mi lett belőle, hogy kezelte? 45 éves vagyok, a szeretőm 33.

2021. szept. 9. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű hogy szeretne teljes mértékben megkapni.
2021. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Készülj fel hogy kitálal.
2021. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát aki a tűzzel játszik az megégeti magát. Szerintem is készülhetsz a borításra, jó étvágyat a főztödhöz.
2021. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Instant szopás 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Neked behavaztak,öcsisajt.sok sikert ahhoz a naphoz mikor kiderül minden.
2021. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Most ezt a kérdést azért írtad ki, hogy rajtad röhögjön az internet népe?

Mert akkor sikerült, grat :D

Jó mulatást a Karma visszanyal című z-kategóriás vígjátékhoz.

2021. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Az lesz a legjobb rész, mikor kitálal. A főnököd a feleséged rokona, úgy fog páros lábbal kirúgni a cégtől, hogy öröm lesz nézni, ahogy szállsz 🙃 Aztán a szintén munkanélküli szeretőddel élhettek boldogan! 😄
2021. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
96%
Megástad magadnak a sírod, ennél többer egy ilyen ember nem is érdemel. Gusztustalan.
2021. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Hajjajj...Dolgozik a karma...
2021. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyesmit mindig örömmel tölt el néznem. :)
2021. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!