Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudtam, hogy van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtam, hogy van barátnője, mégis lefeküdtem vele. Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már egy bizonyos ideje beszélgettünk. Tudtam, hogy van barátnője, tele van velük az internet. Alap furának találtam, hogy annyi ismeretség után egyszercsak rám írt és elkezdtünk dumálni. A barátnőjével egyszer már találkoztam, kedves lány, ezért is emészt a dolog. Úgy alakult egy pár napja, hogy társasággal lerészegedtünk és a végén ketten maradtunk. Mesélte nekem, hogy milyen rossz a kapcsolata és hogy ezt mindketten érzik, valamint azt is mondta, hogy a lánnyal most éppen szünetet tartanak, akar igaz akár nem. Nekem tetszik a srác, egy éve nem szexeltem és be is voltam rúgva, ezért lefeküdtem vele, ő kezdeményezett. Mardos a bűntudat és egy közös barátunknak elmondtam aki most mérges rám, szerintem jogtalanul. Nektek mi a véleményetek?

2021. szept. 12. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

A srác mondta, hogy szünet van, akkor ezek szerint azt csinál, amit akar és csinálta is.

Nem neked kell gondolatolvasónak lenni, ha mégsem és a srác hazudott.

Egyébként meg megtörtént, ő akarta, nem fogtál pisztolyt a fejéhez.

2021. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem tom az a rész, hogy közös barátnak elmondani nem necces kicsit, mert így már benne van, hogy megy tovább az info...
2021. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Az esetek többségében ez a “szünetet tartunk” dolog csak kamu szöveg.

Az, hogy itt ez igaz volt vagy sem, csak a srác tudja. Egyedül itt ő van “kapcsolatban” és nem te.

2021. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
A bűntudat mardossa inkább őt. Neki van barátnője, ő csalt meg valakit, nem te.
2021. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Egy tök átlagos csaj vagy, aki majd felháborodik, ha veled is pont ugyanezt teszik. Tudod, egy bizonyos pillanatig minden csaj "nem olyan lány", aztán megtörténik a pillanat és mégis...
2021. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor is a pasimat küldeném el üvöltve a pics@ba, nem pedig a csajt, akit megdugott. Úgyis talált volna másik csajt, ha pont vele nem jön össze. Az ilyen taknyok így szokták.
2021. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
#6: A sztorihoz azért hozzátartozik, hogy ehhez mindig 3 ember kell: Egy csaj, aki belemegy és egy csaj, aki ilyen pasikat választ maga mellé.
2021. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Minek kellett elmondani másnak?

Amúgy a pasinak kellene hogy bűntuda legyen.

Ezt a szünet dolgot meg azért mondta hogy megdugjon.

2021. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Jó hogy nyomaszt a dolog mert amit tettél az nem túl szép. De helyén van a szíved. Többet ne csinálj ilyet szerintem. De végső soron azért ne aggódj, nem ez fogja tönkretenni a kapcsolatukat ez csak egy tünete annak hogy már rég tönkre van menve. Meg amúgy is a srác mászott rád és a lány sem a barátnőd vagy semmi ilyesmi. Nem terhel felelősség. Te csak "mellékszereplő" vagy a srác döntése a lényeg. Hidd el ha nem veled hát megtette volna mással a srác. Igazából magad miatt mondhattál volna nemet legalább hogy nem fogsz olyannal lefeküdni aki csak a testedet akarja és utána még úgy se tudsz gondolni az egészre hogy legalább jó élmény volt mert mardos a gondolat hogy igazából minek kellett ezt.


De nehogy azt hidd hogy ítélkezem. Ugyanezt megcsináltam már én is a múltban. Jó szarul is éreztem magam utána. És tudod mi lett a vége ? A srác rámkente az összes bűntudatát. Majd a barátnője is rám szállt. A sráccal a mai napig nem beszélek viszont a lány megbocsátott nekem és néha még most is beszélgetünk. Pedig még együtt vannak a sráccal.

2021. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Hát, többet ne csináld. Erre itt és most csak ennyi a tanács.

Legközelebb gondold magad a lány helyébe, és akkor nem lyukadsz ki ide.

2021. szept. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!