Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bevallotta, hogy csak a belsőm miatt van velem. Amúgy nem annyira vagyok az ideálja. Félnem kell, hogy ha találkozik egy fiúval, aki tényleg tetszik neki, akkor megcsal, vagy elhagy?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szép lány, én nem vagyok helyes és dagadt is vagyok. Nagyon szeretem és nagyon félek. Mindenhol sok a jóképű srác.

2021. szept. 15. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen. De nem azért mert így gondolja. Hanem mert akkora paraszt hogy lealáz azzal hogy ezt mondja. Én is a belsojeebe szerettem bele a páromnak, nem a leghelyesebb pasi, de soha nem bantanam meg azzal hogy ilyet mondjak neki és lehuzzam az önbizalmát. Ezzel a csajjal nem vesztenél sokat.
2021. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy az, aki itt májerkedett a napokban, h az orvosnak tanulo egeszségcentrikus bnoje mégis vele van annak ellenére hogy ő elhízott?

Asszem annál a kerdesnel volt h a szép lányok konnyebben találnak e vkit.

2021. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nem írtam ilyen kérdést.


Én kérdezgettem és úgy mondta el, hogy nem annyira tetszem neki.

2021. szept. 15. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem kell félned. Ez nem egy lehetőség, ez lesz. Előbb-utóbb talál valakit, aki nem csak belsőleg, de külsőleg is ideális lesz számára.

De fogd fel úgy, hogy legalább nem ér majd meglepetés, hiszen számítasz rá.

2021. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem. Nekem se az esetem külsőre a barátom. Teljesen más típust tartok vonzónak. Csak a személyisége tetszik.

Nem ronda, de nem is az esetem.

5 éve vagyunk együtt, jól megvagyunk, és nem csalnám meg.

A jó belső tulajdonságok fontosabbak mint a külső.

2021. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Tök mindegy hogy mondta el akkor is undorító volt és boritekolhatod hogy nem szerelmes beléd.
2021. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Lapátra kellett volna tenni már tegnap.
2021. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Súgom halkan hogy abban a pillanatban lapátra tesz ahogy egy neki tetsző pasi megjelenik. De hogy feküdni fog neki az biztos. Van okod félni. A külső mindig erősebb tényező mint a belső.
2021. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

#8: ez mondjuk így konkrétan nem igaz.

"A külső megfog, a belső megtart."

Nem igaz, hogy a külső erősebb tényező, max az ismerkedéskor, mert persze, hogy jobban felfigyel olyan személyre bárki, aki külsőleg (is) vonzó. De a jó külső egy kapcsolathoz már édeskevés. Kivéve ha csak szexkapcsolatról van szó, de az más tészta.

Szóval akkor fog lelépni a csaj (és akkor le fog), ha olyannal találkozik, aki hasonlóan meg tudja fognia belső tulajdonságaival mint a kérdező, de külsőleg IS vonzónak találja majd.

2021. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Nocsak. Amikor egy nő őszinte, akkor egy utolsó szemét, aki nem tiszteli a barátja érzéseit. Amikor nem őszinte, akkor meg: "A nők képtelenek az őszinteségre"

Döntsétek már el, melyik a jobb.

2021. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!