Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt férjként mikor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férjként mikor és miként jöttél rá , hogy nem a tiéd a gyerek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Külföldön melóztam, ritkán voltam itthon. Gyanús volt a terhesség, valahogy nem stimmeltek az idők. De meggyőzött róla, hogy kislány az enyém.

Válás után nem sokkal, mikor emelni akartatta a gyerektartást, súgtak; csináltassak DNS tesztet .... se ne csak a lányomra, hanem a fiamra is.

Kiderült minden. Akit fiamnak hittem és akit lányomnak hittem is más-más apától van. Semmi közöm hozzájuk.

2021. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
1-es, utána akkor már nem is kellett semennyit sem fizetned? Utána már nem is tekintetted a gyerekeket a tiednek? Kiléptél teljesen az életükből, mintha ott se lettél volna? A gyerekek ezt hogy viselték?
2021. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megrázó!
2021. szept. 15. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
És mit csináltál kérdező?
2021. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még csak gyanúm van. Németországban dolgoztam, de nem jön ki a matek, hogy mikor eset teherbe a feleségem.
2021. szept. 16. 07:13
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
DNS !
2021. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gyurlaci ***** válasza:
91%

58 ezer forint egy DNS vizsgálat. A perben a bíróság ugyan nem fogadja el, de te már tudod a tutit! Mivel a bíróság elrendeli a vizsgálatot így annak költségét a vesztes az az a feleséged fogja kiperkálni.

Amúgy az sem egy öröm hogy valakinek a párja egy faxszopó rbanc de hogy még hülye is legyen. Nem ismeri a gumit vagy hogyan kell lenyelni? :-)) Ááááá.

2021. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség a menzesz utolsó napjától számítódik. Ha terhes marad a nő november 23 ikan es a ciklusa utolsó napja november 3 ika volt, akkor mar 3 hetes terhes !
2021. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz. Sehol nem a megtermékenyülést számolgatjàk, mert az bizonytalan. Az utolsó menzesz első napjàtól számolja az eü. (ebbe az első gyerekes kismamik is belekeverednek, értetlenkednek)
2021. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy 8. és 9. írja, arra figyelj oda kérdező, nekem is volt ilyen tapasztalatom, hogy amikor a pasim meglátta feketén-fehéren leírva a terhesség kezdetének napját, ki volt akadva, mert a bemondott utolsó menstruációt írják oda. Én felvilágosítottam, de láttam, hogy nem hallott még ilyet.
2021. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!