Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt férjként mikor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férjként mikor és miként jöttél rá , hogy nem a tiéd a gyerek?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Külföldön melóztam, ritkán voltam itthon. Gyanús volt a terhesség, valahogy nem stimmeltek az idők. De meggyőzött róla, hogy kislány az enyém.

Válás után nem sokkal, mikor emelni akartatta a gyerektartást, súgtak; csináltassak DNS tesztet .... se ne csak a lányomra, hanem a fiamra is.

Kiderült minden. Akit fiamnak hittem és akit lányomnak hittem is más-más apától van. Semmi közöm hozzájuk.

tegnapelőtt 13:45
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
1-es, utána akkor már nem is kellett semennyit sem fizetned? Utána már nem is tekintetted a gyerekeket a tiednek? Kiléptél teljesen az életükből, mintha ott se lettél volna? A gyerekek ezt hogy viselték?
tegnapelőtt 13:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megrázó!
tegnapelőtt 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
És mit csináltál kérdező?
tegnapelőtt 17:33
Unatkozol? Gyere játszani!
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak gyanúm van. Németországban dolgoztam, de nem jön ki a matek, hogy mikor eset teherbe a feleségem.
tegnap 07:13
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
DNS !
tegnap 09:28
 7/7 gyurlaci ***** válasza:
93%

58 ezer forint egy DNS vizsgálat. A perben a bíróság ugyan nem fogadja el, de te már tudod a tutit! Mivel a bíróság elrendeli a vizsgálatot így annak költségét a vesztes az az a feleséged fogja kiperkálni.

Amúgy az sem egy öröm hogy valakinek a párja egy faxszopó rbanc de hogy még hülye is legyen. Nem ismeri a gumit vagy hogyan kell lenyelni? :-)) Ááááá.

tegnap 12:14
A RESERVE a hosszan tartó fiatalos élet érzését adja.

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!