Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet,hogy megcsal a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy megcsal a barátnőm a volt pasijával?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,ebből két évig nem is beszéltek,a pasi nem köszöntött neki az utcán,blokkolta a facebookon,stb. Tavaly elkezdődött valami enyhülés,néha megjelent,mert van egy közös lányuk,akit eljött meglátogatni velem is megpróbált haverkodni ,de nem voltam rá vevő. Azt viszont láttam ,hogy a párom egész barátian viselkedik vele.Ez engem nem zavart,mégiscsak van egy közös gyerek.Nyár elején kidobta nekem a facebook,újra ismerősök lettek.Egyre gyakrabban láttam,hogy mesengereznek.Szóltam is a páromnak,ha akar haverkodhat vele de nem fogom tolerálni,ez volt júniusban.Ennek ellenére tovább mentek a chatelések, ''titokban''. Ma jöttem hozzájuk,mert a párom éjjeles,hogy valaki legyen a gyerekkel.A kiscsaj behívott a szobájába,mert talált egy táskát az íróasztalán,benne valami cuccal,hogy én hoztam-e neki valamit-napközben ő sem volt otthon-,mondtam neki félig meddig viccesen,biztos az apád hozott valamit neked.Felhívta és hallotam,bizony az apuci hozott neki valamit.Tehát akkor volt ott,amikor senki más nem volt otthon,csak a párom. Szerintetek?

2021. szept. 15. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez fiam, bukó.

A feleséged már dugják, de szerintem nem csak az exe.

Az éjjeles műszak mindig vészes.

2021. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezz rá, az a legtisztább.
2021. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kedves 2, válaszoló,ha valaki titkban megcsal és te rákérdezel ,hidd el nem azt fogja válaszolni,hogy-igen,már 2 hónapja csallak a Bélával- sajnos a tapasztalat azt mutatja,hogy a megcsaló tagad és még téged állít be szemétnek,amiért ilyet gondolsz.
2021. szept. 15. 22:56
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

2: Tudom, én is voltam ilyen helyzetben és tagadott a végsőkig.

De mivel van rá bizonyíték, hogy ott járt amikor te nem voltál otthon, hátha elmondja, ha úgy érzi, hogy lebukott. Nem mindenki tagad. Ha meg jól ismered, fogod látni a válaszán, hogy hazudik e vagy sem.

2021. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

1, Nő, szóval előbb utóbb megcsal.

2, Gyerekes nővel felesleges komolyat akarni.

3, Elvált nővel szintén.

2021. szept. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Pedig abból amit elmondtál sajnos nagyon esélyes is hogy megcsal. Tudod az a vicc, hogy ebből nem fogsz jól kijönni, mégpedig azért mert ha féltékeny vagy te leszel a szemét, ha nem mondasz semmit akkor meg felőrli az idegeid. Nem tudok mit mondani, valahogy buktasd le őket...
2021. szept. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

6.


Én is így jártam.

Még a végén én voltam a fsz, mert mi az, hogy lebuktattam őket:D

A nők 99% egy retek.

2021. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, h átvernek.
2021. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gyurlaci ***** válasza:
68%
Kérsz szabit. Éjjel elrejtőzöl, s ha látod ha megjön az ex vársz egy negyed órát és bemész. Viszel egy katonai paprika sprayt és egy izmosabb Szőlőkarót.Ott fogod találni kúrás közben A HAVEROM EZT CSINÁLTA! A pasit úgy elverte hogy szó szerint becsinált.A nagysasszonyt 1 óra alatt összepakolta és elvitte az anyjához a kiskrapekokkal együtt. Mondjuk hogy itt a pecó a srácé volt. Problem solved. :-))
2021. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gyurlaci ***** válasza:
100%
Jav. Ha csaj éjjeles akkor napközben lepd meg. A többi marad.
2021. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!