Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a barátnőtök egy olyan csávóval megy el moziba, akiről tudni lehet, hogy vannak hátsó szándékai?

Ez már randinak vagy kisebb megcsalásnak számítana nálatok?


Nálunk most pont ez a helyzet, a barátnőm akar elmenni moziba az egyik kollégájával, aki állandóan bepróbálkozik nála és 100%, hogy meg akarja dugni a barátnőmet (onnan tudom, hogy láttam az fb beszélgetésüket és egyértelmű, hogy a csávónak nagyon bejön a barátnőm).



2021. szept. 18. 07:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Én nem engedném el.
2021. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
81%
Hogy tudsz ilyesvalakit a barátnődnek hívni? Én úgy tenném ki a szűrét hogy a lába nem éri a földet.....Ne legyél már papucs kérlek....Vagy fogd magad és menj el te is kávézni egy lánnyal akiről ő is tudja hogy te megakarnád dugni. Ha nem érdekli akkor ez a kapcsolat teljesen üres. Mondjuk olvasva a fenti sorokat ennyiből is az derül ki hogy számára nem vagy fontos. 29F
2021. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Erre csajra vess keresztet! Ennyi volt.
2021. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha nálad lakik, készítsd ki a cuccát az ajtó elé mire hazaér.
2021. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Kettesben, vagy tobben mennek munkatarsak? Nem mindegy. Ha kettesben akkor tuti beutottem mar volna a monitoromat az fix xD ez full hatba dofes.
2021. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Ezt nem kell túlagyalni: hadd menjen, csak fel kell hívni a figyelmét, hogyha hülyeséget csinál, akkor folytathatja mással.


Ebből csak ő jöhet ki rosszul: ha megcsal azért lesz kidobva, ha meg hazudozik, akkor azért. Te nem korlátozod, így a lelkiismereted is tiszta marad.


Nem kell ezeket a kapcsolatokat ennyire komolyan venni.

2021. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó

Honnan szopod ki, hogy hazudott vagy szexelt mással?:D


Amúgy ha nagyon rá lenne erre állva a csaj, én hagynám a g.cibe. Mire hazaérne kiraknám a cuccát vagy én mennék el és megoldódna a probléma. Aki erre hajlandó én abban nem bíznék meg. Én se mennék el XY csajjal ha barátnő van, aki akiről tudom, hogy bármelyik WC-ben leszopna.


Aki erre van ráállva az a pasijával is kicseszik, a csávóval is vagy a csávóval szexel és a pasijával cseszik ki:)

2021. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
#7 non verbális kommunikációnak hívják.
2021. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Öhm... nálunk úgy megy, hogy barátnőm ezt otthon elpanaszolja, hogy ez meg ez ilyen olyan módon közeledett hozzá, hiába tudja, hogy vagyok neki. Nemhogy elmenjen vele moziba, hanem elutasítja a melóhelyen is a közeledést.

Másrészt. Mégha nem lenne semmi közte és egy másik pali között, akkor se menne moziba vele, vagy ha mégis így alakulna, megbeszélné velem, és ha csak egy rezdülésemből úgy látná, hogy ez bántó nekem, nem menne el. És ez vica versa.

Persze mentár el több kollégájával vegyesen, vagy átmegy barátnőzni, sőt, nekem is van egy 14 éve tartó barátságom egy lánnyal, akivel a baráti körön kívül ketten is összeülünk néha. De először barátnőmmel is összebarátkoztak, és csak utána kérdeztem meg, hogy nem lenne-e baj, ha kb fél évente összeülnék vele 2-3 órára, hogy kitárgyaljuk kivel mi van.

2021. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

"#7 non verbális kommunikációnak hívják."

Aha:D

És ha nincs nonverbális kommunikáció? Nincs szégyenérzet? Akkor mi van?:D Boldog tudatlanság:D

2021. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!