Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknek voltak már, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek voltak már, vagy vannak szeretőik, azok melyik megyékből voltak?

Figyelt kérdés

Nekem Nógrád és Zala megyét kivéve mindegyik megyéből volt legalább egy kapcsolatom. 40+F

És neked?

Kort és nemet írjatok!



2021. szept. 18. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Voltak. Fejér, Pest. 50/F
2021. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Pest, Nógrád.

45/N

2021. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Somogy, mivel itt élek, máshol nem is keresek. 42F
2021. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Budapest, Csongrád, Bács-Kiskun, Pest, Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád - de nem készítek térképet róla.
2021. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Hogy lehet szeretőre szert tenni férfiként, amikor a nők válasszák ki a számukra megfelelő partnert!


A másik kérdésem meg az, hogy milyen nőket választottak titeket? Igazi jó testű, gusztusos hölgyek, vagy csak darab darab, szódával elmegy egy két menetre? Komolyan kérdezem! Ugyanis a fullos nők vagy házasok, vagy pénzért csinálják.

2021. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
5. És te is fullos vagy vagy csak az igény van meg?
2021. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös az se tudja hol van.

Pont, hogy a fullosak a legnagyobb kureszok.

Amúgy Miskolc és Pest, de főleg Pest, mert ott aztán a tapasztalatom szerint a nők 99% félre jár.

2021. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

6. Nincs velem gond semmilyen téren. A fullos meg ma már bőven ráhúzható arra, ha egy nő 40 felett nem 80kg. Ha emellett még adj Isten vékony is, sportos, azt már csak valami földöntúli képességekkel rendelkező férfi kaphatja meg 8 körös kiesési verseny után...talán.


Oké, értem, egy férfi is legyen 50 körül is lapos kockás hassal, élsportoló izomzattal, modell külsővel, makulátlan rosszfiús elérhetetlen aurával, személyiséggel. Pont ezért kérdeztem, hogy akik itt azzal jönnek, hogy minden megyéből 10 szeretőjük volt, azok a nők hogy néztek ki.


Hogy én milyen vagyok az teljesen mindegy, ugyanis én nem tudok összeszedni még egy oltári ronda nőt sem. Az is érdekelne, hogy akiknek ennyi szeretőjük volt, azok hogy néznek ki? Azért is hangsúlyozom a külsőt, mert a netem kizárólag csak a külső dönti el, hogy bekerültél-e a következő fordulóba egy nőnél, ugyanis tudom hogy egy nő 20-30 pasi közül válogat.


Akikkel ismerkedtem, azokkal el lehetett beszélgetni, de az elején közölték hogy ők nem olyanok, náluk a szex csak szerelemből, érzelmi alapon működik. Szóval nem igazán értem én ezt a "minden bokorban szexre kiéhezett nőt találni" szöveget. Sőt, elég széles az ismeretségi köröm, de sem férfit, sem nőt nem ismerek, akinek lenne szeretője. Bár a net az egy másik dimenzió, itt mindenki naponta 10X kefél szuper jó nőkkel és pasikkal. Csettintésre bármikor ugrik is egy nő.

2021. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt, csak otthon a lakóhelyemen. Nem futkosok utánuk. F
2021. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Pest és Komárom-Eszergom megyék eddig. Baromság, hogy csak a nő választ. A férfiaknak talán nincs saját akarata??
2021. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!