Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátottatok e a pasitokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottatok e a pasitoknak megcsalást és megbántátok e utána?

Figyelt kérdés
Kivel csalt meg es hogyan borult a bili?

2021. szept. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem megbocsájtani meg lehet, de elfelejteni nem. Onnantól kezdve semmi sem lesz a régi, hiába a fogadalom, ajándék, egyszerűen nem lesz már olyan.

És a lényeg, sosem tudsz már megbízni benne.

2021. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Kollégánővel csalt meg. Bejelentkezve maradt a gépemen és voltak gyanús jelek (telefon dugdosás, random elkezdett edzeni, egyre több program nélkülem), így beleolvastam.


Első reakcióm a kiakadás, veszekedés volt. Kicsit lenyugodtam, próbáltam megbocsátani (kb egy hónapig) nem ment, így 5 év ment a kukába.

Viszont most nem tudnám ennyire értékelni a páromat, így mégis csak volt haszna..

2021. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem és nem.


Vannak elveim és lehetek akármilyen szerelmes, magamat nem fogom meghazudtolni. Ha valaki megcsal, azt úgy értelmezem, hogy szakított velem. Hiszen a kapcsolat addig tart, amíg van tisztelet. Utána automatikusan vége, akkor is, ha elfelejtenek időben szólni róla.

2021. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Igen, megbocsátottam. Azért, mert magától mondta el, nem susmusolt. Legalább volt akkora férfi, hogy elém állt, mélységesen megbánta, és egyben elismerem, hogy én is hibás voltam abban, hogy idáig jutottunk. Egy baromi csinos alkalmazottjával csalt meg. Röhej, de valamilyen szinten ez is segített feldolgozni, hogy nem valami szakadt, útszéli riherongy is jó volt már neki.


Azóta harmonikusabb a házasságunk, mint valaha, és még mindig szeretem. Ilyen is van, persze elfelejteni nem fogom.

2021. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!