Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok pasik, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok pasik, hogyan es meddig bírnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök féltékeny lenne, egy idő után, rájönne, vagyis inkabb csak sejtené, hogy kapcsolatotok alatt ti megtartottátok a szexkapcsolatot egy két nővel, és emiatt elszámoltatna minden időtökkel, telefonkódot kérne és folyton hívogatna, ezzel ellehetetlenítve vagy megnehezítve a dolgokat...

2021. szept. 22. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gerincet növesztenék és nem vesztegetném az idejét.
2021. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ez a fajta életmód fényévekre van tőlem. Sosem volt szexkapcsolatom, mivel férfi vagyok, aki megtiszteli önmagát és a párját azzal, hogy normális kapcsolatot alakít ki. A szexkapcsolat annak jó, aki képtelen kötődni, aki egoista, aki nem akar munkát tenni egy kapcsolatba. A másik: én olyan nőket választottam, akik önállóan is megélnek, nem kapcsolatfüggők, akik nem szeretik ha megalázzák őket. Így ha probléma merült volna fel, megbeszéltük volna, nem pedig a másik privát szférájába kezdtünk volna el turkálni. Telefonkód? Elszámoltatás? :D Ez nem kapcsolat haver!
2021. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz, de gondoltam olyan ír, aki volt vagy ilyen helyzetben van.
2021. szept. 22. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk eleve soha nem csalnám meg..
2021. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnám semeddig, oda állnék a tükör elé és arcon köpném saját magamat. Nem a páromat hibáztatnám azért hogy bele akar nézni a dolgaimba. Könnyitsd meg a dolgát és szakits vele, sokkal jobbat érdemel nálad.
2021. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változtass életmódot. Hidd el kifizetődik, ember lesz belőled! ;) Kicsit melós a dolog, nem a földi élvezetekről szól, de az életed második felében majd kamatoztatni fogod. A fiatalság elillan, a középkorodtól meg csak egy suttyó semmirekellő befáradt és értéktelen ember leszel. Nem egy jó biznisz hidd el!
2021. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig se bírnám, rosszul lennék magamtól.
2021. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En vagyok a nő. Nem vagyunk fiatalok sem
2021. szept. 22. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás, mielőbb.

Itt nem a férfi fog előbb tönkre menni

2021. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!