Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit mondanátok a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok a férjeteknek, ha kiderülne, hogy több nővel is megcsalt titeket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 20:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%
Lekell vágni neki töke
2021. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%
"Pakolj."
2021. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

#2


És ha az övé lenne a ház? Vagy a ház fele? Akkor nem ilyen egyszerű a történet. Márpedig általában a nők költöznek a férfihoz.

2021. szept. 24. 20:08
 4/45 anonim ***** válasza:
23%
Gyerek is van? Hány évesek vagytok, mióta házasok?
2021. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Enyém a lakás, úgyhogy de, ilyen egyszerű. Pakol és megy.
2021. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

#5


Lenne hozzá egy-két szavam azért.

2021. szept. 24. 20:13
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
Tökmindegy, hogy van e gyerek. Nekünk van, de ha kiderülne a férjemről, én nem ijednék meg az egyedülléttől. Jobb így, mint egy olyan házasságban, ahol a szülők elhidegültek, csalódottak, és egy fedél alatt kényszerből marják egymást.
2021. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
11%
Semmit, a gyerekek miatt hallgatnék.
2021. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem hozzá már nem szólnék semmit. Csak elkezdenék pakolni. Vicces, de nálunk is ő menne. Az se érdekel, hogy nincs hova.

Legközelebb a válóperen találkoznánk.


Nem árulok zsákbamacskát, ezt el is mondtam. Nálam nincs második meg utolsó esély.

Elfogadom, ha azt mondja, hogy nem szeret, ha válni akar. Megbeszélnénk, hogy merre tovább, hogy tudunk külön menni, stb. Tudom, hogy nem egyik napról a másikra menne.

De a megcsalás más. Ott csak az orrára csukom az ajtót.

Mi értelme folytatni? Hogy évekig kutakodjak, mikor csal meg újra, gyötörjön a féltékenység, őt a bizalmatlanság, és pár évvel később váljunk el, mielőtt kinyírjuk egymást? Kinek jó az?

2021. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%

Önző disznó! Engem meg sem kínálsz?


Csak akkor kevereghet màsba a lomposka, ha abból kapok én is. Ez így fair.


Te sem örülnél, ha én suttyomban a saját örömömre szórakoznék és nem osztanám meg veled a boldogságom...

2021. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!