Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Veletek fordult elő ilyen, nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elő ilyen, nők?

Figyelt kérdés

Hogy a pasitok titkos szeretője megpróbált veletek barátkozni?

És elhitetni, hogy barátok a pasiddal, hiszen neki is van mondjuk férje?

Gyanús volt nektek, vagy belementetek?

Mikor jöttetek rá?



2021. szept. 25. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én barátkoztam vele. Mondjuk akkor még csak kiszemelt volt.
2021. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Sose csaltak meg.

De nem is értem a butuska kérdésed, mindenkiben a pasi szeretőjét kéne látni, aki a baráti körből barátkozni próbál velünk?

2021. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Tudtommal sosem csaltak még meg.
2021. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

A munkatársam volt. Együtt jàrtunk kávézni, cigizni, egymás mellett dolgoztunk, jópofizott velem. Közben meg a féjemmel dugtak.

Neki is családja volt, nem gomdoltam volna ....

A férjem is itt dolgozott, egyszer kimentem a konyhàba és csókolóztak.

2021. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnalom, 4 es . Próbált belőled infókat kiszedni a házasságodról?

Hogyan végződött?

2021. szept. 25. 23:11
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Azonnal válás. A szeretőjének a férje megbocsátott. Mert egy papucs.
2021. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én olyannal találkoztam, hogy azért barátkozott a nő a pasas feleségével, mert a pasast akarta becserkészni. Sikerült neki, és vagy 20 évig jöttek-mentek egymás életében. A szerető meg úgy barátkozott a feleséggel, mintha nem történne semmi, viszont a háta mögött kibeszélte, gúnyolta mindenkinek.

Hányinger volt. Sajnáltam szegény asszonyt.

2021. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen tudatosan próbált legjobb barinő lenni,furcsálottam,hogy megossza a titkait és kérdezgetett,h nekem van-e.A fizetésemről is kérdezgetett.Nem momdtam neki semmit,utólag kiderült kikezdett a férjemmel és azért akart tidni rólam mindent hátha bevédi magát valamivel.Megtudtam róla,h férje jó barátjával is ágyba bújt,mert az nem foglalkozott vele.Megszakítottam vele a kapcsolatott,ha látom retteg nehogy elszóljam magam pedig megérdemelné.
2021. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Érdekes , hogy ezek mind foglalt nők

Utolsó hogyan tudott kikezdeni a ferjeddel, hol volt alkalma es honnan tudod, hogy vége?

2021. szept. 26. 09:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
aha, nekem is volt ilyen "barátnőm", kettő is :D Az egyik esetben sikerült is a hadművelet, a másiknál tudtommal csődöt mondott, megszakítottam az ismeretséget.
2021. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!