Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetnek olyan esetek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek olyan esetek, amikor valakitől a legjobb barátja/barátnője vette el az aktuális partnerét?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az illetőnek fel sem tűnt, hogy párja a legjobb barátjával csalta, csak később jutott a tudomására, vagy ők mondták el neki. Ilyenből sok lehet?
2021. szept. 26. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én aktualis baratommal hol ez hol az a bnőm kezd ki.

Általában elmondják a srácok, hogy kepzeld a számra akart puszit adni, vagy haveroktol hallom vissza az ilyeneket, de az is megesik hogy azt hiszik hülye vagyok és nem tudok semmirol. Tehát sem az aktuális baratom sem a baratnom nem mondja el hogy a barátom kavarni akart a bnőmmel es mindkettő sunyizik.


A "bnoimnek" betonbiztos kapcsolatuk van a párjaimmal csak szórakoznak. Azaz soha nem kerul sor konkrétan arra hogy barmelyik bnom is össze jönne valamelyik pasimmal, csak arra, hogy az aktuális pasim nekem elmondja e ignoralja e őket, vagy a hulye beveszi azt hogy lenne esélye a bnőim valamelyikénél és rástartol a csajra. Onnanstol a bnoim meg lecsapják a magas labdát és helyből kivágják a srácot, meg én is...



A bnoimet persze hanyagolom az ujabb pasijaimnak be se mutatom, de nagyon kapnának rá most is faggatnak hogy hogy hivják hol lakik es már jelölgetnék is befelé...


A mostani barátomat se látom nagy IQ bajnoknak aki ne venné be a kamcsábítást amugy.

2021. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

+1 a mostani páromat az exe minden haverjaval csalta, szakitás után derültek ki a dolgok.


És nagyban érdekes hogy viszont benne se lehet bízni hogy nem e bedőlne a bnőimnek ő is.

Azaz ő sem különb mint az exe.

Távolrol is pacsi az exének.


1.voltam

2021. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sarki Kata és a kazánfejű showman, ott is a Hajdú legjobb

barátja csaklizta el az asszonyt... :-D

Nagyon sokszor előfordul, akár celebeknél,akár mezei polgároknál.

Nyilván adott az ismeretség és vonzalom, csak akinek gerince van,

az nem lépi meg..Hát van akinek nincs.

2021. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!