Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, ha lenne kecsegtető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne kecsegtető lehetőség, hogy megcsaljátok férjeteket, barátotokat, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem. A jó szexre nincs garancia egy nőnek, annyit meg nem ér az a teher, amit utána viselnem kellene.


Mielőtt valaki az "itt mindenki szent" dumával jön, igazából leszarom azt, hogy kinek fájna, ha megtenném. Egyszerűen csak önmagam lefokozásának érezném, ha ennyire elgyengülnék. Pont olyan szánalmasnak érezném magam, mint mikor evészavaros koromban egyszer bezabáltam. Azt is inkább kihánytam.

2021. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon hűséges típus vagyok, szóval nem. Nem tudnék a férjem szemébe nézni utána. De mivel mostanában derült ki, hogy ő viszont megcsalt, így bosszúból belemennék, ha tetszene valaki. Aztán utána válnánk el. Tudom sokak szerint gyerekes a bosszú, de annyi fájdalmat okozott már, hogy igazán megérdemelné.
2021. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom utolsó. Lesz ugyanez a kérdés, csak a férfiak körében. Előre tudom hogy mi lesz a kis felmérés eredménye.
2021. szept. 27. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Örülök hogy végre találtam vkit aki lenyűgöz az ágyban, hulye lennék megint kísérletezni a sok pancserrel
2021. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Soha, szeretem a férjem.
2021. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!