Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hàzas férfi kacsintgat rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hàzas férfi kacsintgat rám, félre akar lépni?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi kollégám, aki házas állandóan bekacsint rám, ha meglát, valószínű félre akar lépni? Nekem ez fura magatartás egy családapától. Nem tudom mire vélni.
2021. szept. 27. 19:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem adtam rá semmi okot és nem is reagáltam semmit. Akkor mit gondol, az ölébe ugrok? Csak én nem értem a férfiakat?
2021. szept. 27. 19:28
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak férfiak, nők is vannak akik csalják a férjüket.

Lehet félre lépne, próbálkozott, ennyi. Nem kell foglalkozni vele.

N29

2021. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nyilván, nem általánosítani akartam, csak jelen esetben engem a férfiak érintenek, nem a női megcsalàsok.


De persze, rengeteg ilyen kolléganőm is van.

2021. szept. 27. 19:32
 4/20 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg bepróbálkozni akart nálad, ha meg nem méltattad a viselkedését, akkor valószínűleg már tovább is állt/áll.
2021. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy tovább állt, mert ha meglát le sem veszi a szemét rólam, finoman megfigyel, mosolyog, próbál velem beszélgetni, pedig nem vagyok a dologban partner, de mégis. Annyit elértem, hogy a kacsintasokkal elkezdett leállni.
2021. szept. 27. 19:38
 6/20 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy bejössz neki, lehet, hogy nem is akarja megcsalni a feleségét, vannak ilyen emberek, akik szeretnek flörtölni másokkal.

Igazából nem igazán lehet megmondani, mit akar, rajtad múlik, hogy meddig megy el ez a dolog. Egy idő után cask eláll, ha csak elutasítást kap tőled.

2021. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Eddig jól bírja, kb fél éve ezt játszuk. Eleinte csak kedves volt, baràtkozott, aztán egyre kedvesebb, akkor tűnt fel, hogy àcsi, ő nem barátkozni akar.
2021. szept. 27. 19:44
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

de szánalmak az ilyenek

örülök h nem az én apám ilyen vén kujon

2021. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Mondjuk a fél év már elég húzós időszak, eddig azt hittem, hogy csak egy kis ideje tart a dolog :D

Ha nagyon zavar, akkor beszélj vele, hogy te tényleg nem akarsz semmit tőle, csak a barátja akarsz lenni, vagy valami ilyesmi, max. ciki lesz a dolog egy ideig.

Ha meg élvezed ezt a kis játékot, akkor hajrá, csak egy bizonyos határnál mindig állj meg, hogy azért tudja, nem komoly a dolog.

2021. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vén, 34 éves srác.
2021. szept. 27. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!