Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az oka annak, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy valaki a párja/felesége mellett beleszeret másba és essetleg titokban félrelép?

Figyelt kérdés
Lehetséges akkor is ha otthon minden rendben még szex terén is, vagy mindenképpen kell otthoni gondnak lennie?
2021. szept. 27. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert a rakott krumpli mellé is kell a kenyér, savanyúság, meg kis kanál tejföl.
2021. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert rossz ember akármilyen dumával paszírozza a 💩-t
2021. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Valami gond biztosan van.
2021. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

“A változatosság gyönyörködtet”-mondá a szólás.

Sok férfi nem viseli az egyhangúságot, s akkor kileng.

Valami gond lehet, lehet, hogy belunnyadt a házassága a hétköznapoknegyhangúságába. Az unalom rombol minden kapcsolatot, barátit, házasságit egyaránt.

Át kell gondolni, s ha szükséges, váktoztatni az életformán.

2021. szept. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az én ex szeretomnel minden rendben volt, sokat szeretkeztek, szépnek találta az asszonyt. Aztán én a hosszan tartó viszony alatt rajottem mi az oka. Az asszonyon volt a naci az életük minden területén.Tehat a válaszom mindig van gond megha a látszat tökéletes is.
2021. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Biztosan gond van, de szőnyeg alá söprik. Szerintem ez az általános.

Ha minden rendben van, nem lép félre egy normális ember. Egy kis hancúrért nem fogja kockáztatni azt, amiben jól érzi magát.

2021. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szépített,minden jó,tökéletes stb. Azért ez egy kicsit gyanús egy idő után. Minden jaj,de nagyon jó,akkor miért vagyok/voltam az életében?

Aztán rájöttem,az asszony a főnök ő meg egy giga papucs!

2021. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es de hogy jöttél rá 😀
2021. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!