Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőmtől akarok gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmtől akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Nagyon görény lennék?

Férjnél vagyok, van egy szeretőm, akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Ő is nős. Hitel és egyéb okok miatt nem tud válni egyikünk sem, én speciel nem is akarok, van egy közös kislányunk a férjemmel, és nagyon jó apja.

A szeretőmmel 15 éve ismerjük egymást, mindig tartottuk a kapcsolatot és kerestük, kerülgettük egymást, ott volt a szikra, nekem ő volt életem első szerelme, de aztán sosem teljesült be, 2 hónappal ezelőttig. Akkor feküdtünk le először. Mindegy, a lényeg, hogy amúgy nem tervezem ezt hosszútávra, mardos a bűntudat, hogy csalom a férjemet, de annyira szerelmes vagyok, és annyira élvezem, hogy végre viszont szeretnek, hogy nem tudok kilépni még ebből a mocsokból.

Igazából arra várok, hogy lebukjunk valahogy, és akkor vége lesz anélkül, hogy nekem kéne ezt a döntést meghozni. Egyszer már próbáltam, megkértem, hogy legyen vége, de 3 napig bírtam nélküle, azidő alatt is ezerszer meghaltam, míg végre újra beszéltünk és találkoztunk.

Szóval arra gondoltam, hogy abbahagyom a fogamzásgátlót, és teherbe esek tőle... Nem várok tőle semmit, nem kell a pénze, nem kell, hogy részt vegyen a baba felnevelésében, egyszerűen arra vágyom, hogy legyen egy közös gyerekünk, azt se bánom, ha emiatt a férjemnél lebukunk, és vége a viszonynak.

Fú most így leírva ez nagyon betegnek tűnik. Igazából lehet, hogy ez is volt a cél, hogy kiírjam magamból ezt a beteg gondolatot, hogy lássam kívülről, hogy mekkora patkány lennék, ha ezt meglépem.

Köszi, ha elolvastad, szívesen veszem a negatív válaszokat, tudom, hogy erre mást nem lehet írni. Ne haragudjatok!



#baba #szerető #megcsalás #férj #borderlinevagyok #tudomnemmentségsemmire
2021. szept. 28. 19:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy ellesz tőle, nem lesz jobb a helyzet.
2021. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy ez komoly vagy csak unatkozol. De ha komoly, kérlek ne tedd.
2021. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha a pasi belemegy abba, hogy tőled legyen gyereke nagy hülye lesz! Sosem tudhatja, hogy később bisszaélnél e a gyerekkel. N
2021. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
*visszaélnél
2021. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
2es, olvasd a kulcsszavakat
2021. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem mi értelme van annak, hogy átverd, és sunyi módon teherbe essél tőle? Meg azt írod, hogy nem vársz tőle utána se semmit, de arra nem gondoltál, hogy azt a gyereket hogyan fogod egyedül felnevelni a mostani árak mellett? Válás, kereshetsz majd új lakást is magdnak, azt is fizetni kell valamiből és ezt még lehetne sorolni. A pasi meg valószínűleg egy életre megutálna amiért átvágtad, én ezt tapasztalatból írom.
2021. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 harebell ***** válasza:
90%
Tényleg nem mentség, hogy borderline vagy. Maradjon meg ez egy fantáziának, amiről te is tudod, hogy mennyire beteges, és akkor sérül mindenki a legkevésbé, ha már egyszer válni nem akarsz.
2021. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nyilván nem úgy gondoltam, hogy felvetem neki, hogy "figyelj szerelmem, csináljunk egy gyereket légyszi!". Hanem abbahagyom a fogamzásgátlót, neki nem szólok, és teherbe esek tőle.

2es, sajnos komoly.

Ezért írtam ki, mert tudom, hogy nem vagyok normális, de senkivel nem tudok erről beszélgetni, mert nyilván senki nem tud az egészről. Valószínűleg ezért is kezdek becsavarodni, és ilyen állatságokon gondolkodni, mert marhára szembemegyek mindennel, amiben valaha hittem. Ez az egész viszony, mintha nem is én lennék, én sosem csináltam ilyet, de ez az ember annyit jelent nekem már fiatal korom óta, hogy megfogalmazni sem tudom, egyszerűen nem tudok nélküle élni, pedig már annyiszor próbáltam. Ezért gondoltam arra, hogy ha vele nem lehetek, akkor majd a gyerekével. A közös gyerekünkkel... De persze, tudom hogy egy pici gyereket nem lehet "használni" így... Tényleg bocs mindenkitől, akit megbotránkoztatok ezzel az egész történettel, de azt hiszem nagyon szét lehetek csúszva lelkileg és mentálisan, vagy fogalmam sincs.

2021. szept. 28. 19:38
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Igyál 1-2 stampedlivel kevesebbet, nem áll jól!

Mindketten el tudnátok válni, de nem akartok, neked meg nem kell még egy gyerek. Főleg nem úgy, hogy az egyiket becsapd, a másikat magadhoz fűzd, úgy is, hogy nem akarja.

2021. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, ha szeretnél írj rám nyugodtan én beszélgetek veled.
2021. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!