Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerek esetén elgondolkodnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek esetén elgondolkodnátok a váláson hosszabb viszony esetén? Hogy döntöttél, ha voltál ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 22:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha egyet már megbocsátottál mi derült ki utána?
2021. szept. 28. 22:18
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked belefér hogy mással is dug akkor persze. Ha egyet elnéztél akkor nem fog leállni hülye lenne, ezzel áldásod adtad a többire.
2021. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyám vált. Gyerek fejjel nyilván nehéz volt megérteni, mi miért történt, de apám addig sem volt egy nagy szám apaság szempontból, szóval annyira nem sirattam meg.

A válás előtti néhány évben anyám folyamatosan félrevonult sírni, engedte a vizet a fürdőben, hogy ne halljam, ahogy sír, rengeteget dohányzott, velem is tiszta ideg tudott lenni. Utána visszakaptam azt az anyát, akivel felnőttem és nagyon jó érzés volt. Csak apámat utáltam meg jobban, mert tulajdonképpen ő tette ezt anyámmal, de az őszintén szólva nem érdekel.


Ha már tönkre kellett tenni egy családot, jobb, hogy legalább anyámnak volt annyi esze, hogy felhagyott a színjátszással és lépett.

2021. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ennél biztos többen volt.. de ezek szerint nem szoktak válni, értem. köszönöm
2021. szept. 28. 23:20
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Dehogynem szoktak válni.
2021. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem szoktak válni
2021. szept. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam. Ő ment a szeretőjéhez, én itt maradtam a két gyerekkel. Akármilyen komoly döntésnek tűnik, valóban az is, de ha valami nem fér bele, akkor nem fér bele. És több megcsalás, viszonyok nem férnek bele.
2021. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#6 Irónia? Vagy tényleg így gondolod?
2021. szept. 29. 12:48
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem irónia. Miért lenne az?
2021. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert 0%-ra értékelték
2021. szept. 29. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!