Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pár lépéssel az épületemtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Pár lépéssel az épületemtöl van egy férfi akivel probálkoztunk sexelni csak rossz helyen igy nem volt túl sikeres de elötte is es utánna is mint akinek elment az esze mikor meglátott/át.Lehetséges hogy elkezd többet érezni ha beadom a derekamat?

Figyelt kérdés

2x féltékenykedett is miattam es érdekli,hogy összejottem-e valakivel már meg merre jártam,mi volt velem mig nem találkoztunk.

Erös a vonzalom, tetszünk nagyon egymásnak nagyon meg minden de félek ha megtörténik,lehet belém szeret es én nem szeretném,hogy miattam elhagyja a családját.Am ő 40 lesz nemsokára én meg 28-at töltöttem májusban.Skorpió férfi+Bika nő.



2021. okt. 1. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi csak dugni akar
2021. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Keress korodbeli, független férfit, akivel van közös jövőtök, a családos negyvenessel meg szakíts meg minden kapcsolatot. Így lesz a legjobb mindenkinek.


Ja, és a csillagjegyed nem befolyásolja az életedet semmilyen módon.


Üdv, egy családos negyvenes férfi, aki már túl van egy ilyen játékon (mi időben kiléptünk egymás életéből)

2021. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd, hogy miattad elhagyja a cssládját akkor mi a francot akarsz tőle? Amúgy csak d..ni akar. Meg egy normalis helyre sem visz, pont úgy kezel, mint egy prostit. Te meg hagyod.
2021. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#3

És/vagy ahhoz is béna volt, hogy vécén/bokorban/kitudjahol megcsinálja csajt. 😆 "Próbálkoztunk" 😆😆😆 Szánalom. 🤦‍♂️

2021. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
csak meg akar dugni. kozel vagy es belesz a dologba, eszebe sincs elhagyni a csaladjat.
2021. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Csak szórakozunk egymással am én már szerelmes vagyok egy töllem 3 évvel fiatalabb pasiba de még nem jöttünk össze,évvel meg csak túl erős a vonzalom(legalább is az én oldalamról csak ennyi)és mig szingli vagyok gondoltam beadom a derekamat neki amúgy is nehezen állunk egymásnak ellen.

Tegnap is a női problémám ellenére is akart velem...csak én nem álltam rá.

Az ha nem akarok semmit csak szex-et tölle(nem érdekel a szétválasztás)az elitélendő vagy belefér még?

2021. okt. 1. 12:24
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6

Neked beleférne, hogy a férjed más nőket k.rogasson melletted, azzal a felkiáltással, hogy "csak szex"?


Te nőként annyira becsülöd magad, hogy odadobod magad használatra egy ilyen embernek?


Férfiként kérdezem, és komolyan.

2021. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Mivel házas elítélendő, hiszen nem veled az.
2021. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Fhuu, ez a színvonal, nem csoda hogy behülyít egy negyvenes családos gyökér. :D
2021. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan vesz, nem dugással kezdi...
2021. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!