Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőm,újra felvette velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm,újra felvette velem a kapcsolatot. Legyen úgy minden mint régen,de szex nélkül. Rákérdeztem,akkor,hogy is van ez? Egyáltalán nem válaszol erre. Házasok vagyunk. Ötletek? Csak a kíváncsiság kedvéért. N

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem válaszol, akkor valami sunyiságban sántikál, például energiavámpírkodás. Én hagynám a francba a helyedben.
2021. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fogadd vissza meg szerezz még úgy 3 szeretőt és még 2 férjet. Neked is sok hülye energiád van, foglalkozz inkább a romokban heverő házasságoddal, kezdj vele valamit, fektesd inkább ebbe az energiádat, ha meg nem megy válj el. De hát igazából neked hiába mondom. Az ilyen típusú emberek akkor érzik igazán, hogy élnek, hogyha férjük/feleségük is van még szeretőjük is. Hiába lenne jó a házasságod, mégse lenne jó, mert pont erre van szükséged. Sajnos szomorú.
2021. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vagy nem tud elszakadni? Erre is gondoltam.

Igen,1-es valamiben lehet,hogy sántikál. Lehet mégsem olyan kerek az otthoni élet...

2021. okt. 1. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem kerek az otthoni élet, de téged biztos nem akar, még szexre sem. Mi ebben neked a jó? Csak a problémáit akarja rád terhelni.
2021. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Toronyhibás vagy!
2021. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg a férjedet is:

-Képzeld szívem,megint beúszott a képbe a Béla de állítólag nem akar megkrni!Szerinted miért csinálja ezt?

2021. okt. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni akar?
2021. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ùjra akarja kezdeni a szeretősdit, ez a baràtkozòs duma kamu.
2021. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki
2021. okt. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!