Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nagy változások általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy változások általában megcsalást jeleznek? A feleségem teljesen átalakul, lehet, hogy másik férfi miatt?

Figyelt kérdés

Feleségem 32 éves nő. Egész életében egy extra ápolt, szép nő volt, mindig csinosan öltözött, sminkelt, parfüm stb. Szóval nem elhanyoltból változik, de mégis feltűnő változásokon megy mostanában keresztül. Új frizurát csináltatott (fekete haját szőkére festette, ez volt az első lépés), fogyott egy kicsit és elkezdett edzeni kifejezetten testátformázás céljából pl azt mondta minél fullosabb feneket szeretne, most már nem csak simán csinos, de dögös ruhákat hord, szájnagyobbítást csináltatott.és most megy szemöldök tetoválásra is.

Miattam biztos, hogy nem, én sosem említettem neki, hogy változnia kellene, nekem kifejezetten tetszett mindig is, azt pedig ő is tudja, hogy nekem a zsánerem nem a szőke babák, ő pl babaarcú, de nekem pl pont a nála karakteresebb, "szabálytalan" szépségek a 10/10-esek, szóval nem ebbe az irányba változik... Inkább barbisodik el teljesen. Furcsa már ez, mert minden hétre van valami. Lehet, hogy van valakije? Új barátnő nem jött az életébe, aki ilyen hatással lenne rá, de új munkahely igen, mióta elkezdett Ausztirában dolgozni, azóta csinálja ezt (ingázik, a határ mellett élünk)



2021. okt. 3. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Inkább arra gondolnék, hogy válságban van az önbizalma valamiért és ráfüggött az egészre. Nem tudom, miért pont most jött ez ki rajta, de én nem hűtlenségre gondolok. Lehet, hogy az új munkahelyéhez is köze van, ilyesmi közegbe került, ami aktivált nála régóta szunnyadó frusztrációkat.

Aki plasztikáztat, pláne feltöltött szájat, meg ilyeneket, szerintem az 99%-os eséllyel nagyon nincs rendben mentálisan.

2021. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül, de nem kizárt. Lehet, hogy az új munkahely, illetve a kolléganőkkel való versengés miatt csinálja.

Miért nem kérdezel rá?

2021. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez is benne van, figyelj.
2021. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem, annyit mondott, hogy szeretne szebb lenni
2021. okt. 3. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán csak jött egy korszaka, amikor válságba került az önbizalma, ezért ilyen drasztikus lépésekkel szeretné összeszedni magát. Nem a lélekkel foglalkozik, hanem a külsőségekkel. Nekem is volt pár ilyen időszakom. Ilyenkor van rád a legnagyobb szüksége szerintem.
2021. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szinte biztos, hogy van valaki vagy keres valakit. Rengeteg ilyet láttam. Lehet amúgy itt szépítgetni, mert ezen az oldalon jellemzően a női dolgokat maximálisan kikozmetikázzák, de a valóság sajnos nem ilyen szép.
2021. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
Szerintem ezen a site-on senki sem tudja megmondani a tutit. Én azt mondanám, hogy beszélj vele érről és mond el azt amit gondolsz. Próbáljátok ezt megbeszélni és mond meg neki azt, hogy zavar. Nyilván azt a részt kihagyhatod, hogy arra gyanakszol, hogy más pasi van a képben, de ha lenne annak szerintem más jelei is lennének, főleg ha neki annyira fontos, hogy már plasztikáztat is miatta. Példáúl nem alszik othhon, későn jön haza munkából, nem igazán van szex vagy nem kívánja stb. Szerintem csak nincs elég önbizalma és megfelelési kényszere van, mert a kolegák mind ilyenek és ha terembe jár ott is akadnak plasztikázott barbie kinézetű csajok. Én megmondanám, hogy számomra úgy tökéletes ahogy van és ha edzeni akar aval semmi gond sincs de ezekkel a műtétekkel olyan irányba megy ami nekem kezd túl sok lenni. Remélem tudtam segíteni és ez tényleg csa egy szubjektív vélemény volt.
2021. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Mond el neki, hogy egyéniségből-mai tucat nő lesz így.
2021. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajjjajjjj, ez nem hangzik túl jól....
2021. okt. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha Ausztriában dolgozik, akkor indokoltan kapaszkodik a kinti színvonal után. Nem hinném, hogy megcsal, csak próbál beilleszkedni.
2021. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!