Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki belekeveredett már szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki belekeveredett már szeretői viszonyba, hogyan törtènik az ilyen?

Figyelt kérdés

Aki soha nem akarta megcsalni a társát, de aztán mégsem tudott ellenállni!


Hol ismerkedtetek össze?

Milyen lépések vezettek a megcsalásig?



2021. okt. 8. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Kell egy döntés, egy partner, és egy (vagy több) megfelelő alkalom. Kész is. 💪😄
2021. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Munkahely, első látásra erős vonzalom. 6 év titkolózás.

Megérte..

Házasságomban semmi probléma.

N

2021. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Annyi de annyi ilyen kèrdès van itt feltève, osszegeznèm:

Van vonzalom, és csak úgy megtörtènik

2021. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Véletlenül ismertük meg egymást itt gykn, tetszett neki egy kérdésem. Barátkozni kezdtünk, nagyon megértettük egymást, megbeszéltünk olyan dolgokat, amiket mással nem. Az első találkozás előtt is tudtam, hogy ő nagyon fontos része lesz az életemnek és azóta is minden nap eszembe jut, hogy mekkora hiba lett volna kihagyni azt a találkozót. Előfordul, hogy az ember akkor talál rá a megfelelő társra, amikor nem is keresi.
2021. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Öt évig tartott mire egymásra találtunk, az ő munkahelyén. Az benne a legszebb, hogy szinte utáltuk egymást. Mindketten párkapcsolatban voltunk, aztán nekem is volt egy olyan időszakom, mikor vágytam valami újra és neki se volt jó a házassága. Aztán egy csak megtörtént. Egymásba gabalyodtunk. F
2021. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy pár ilyen, pár férfivel itt ismerkedtem meg gyk-n, de volt akivel élőben. Többségében én voltam a szerető, de volt olyan is, amikor én is tartottam szeretőt.


L

2021. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten
2021. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmába
2021. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Férjem baráti társaságában ismertem meg, igazából barátságnak indult, de másképp alakult. Már 2 éve
2021. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!