Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik már hivatalosan egy párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már hivatalosan egy párt alkotnak az egykori szeretőjükkel, nem félnek, hogy őket is megcsalja?

Figyelt kérdés
Hogy a fagyi visszanyal, a karma hatalma, a sors benyújtja a számlát? Egykor lenyúltátok valakitől, megszereztétek. És ha ezúttal ti lesztek a megcsalt áldozatok?
2021. okt. 10. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek általában nem szoktak ennyivel előre megfontolni mindent (nemcsak párkapcsolatra értendő). Sokan azt gondolják, hogy ők kivételesek és okosak, így megússzák büntetlenül, bármit is tesznek.
2021. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
82%
1-es: És ez sokszor be is jön. Az exem azért a nőért hagyott el, akit mindennek elhordott előttem, lófejű k*rv@nak, meg minden cifraságnak. Ehhez képest pont az ő lófejével csalt meg, de azért még le akart velem feküdni, még el akarta venni a szüzességem, mikor kiderült. Hála Istennek, volt lélekjelenlétem, és levakartam magamról. Most, több mint 10 évvel később házastársak, gyerekkel, és állítólag nagyon-nagyon boldogok. Nincs olyan, hogy karma, vagy igazság.
2021. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

#2


Sajnálom. Valamikor sokat kell rá várni, de mindennek lesz következménye. Hidd el, annak is, amit ő csinált veled.

2021. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2

ez vmi kamu?

a párod volt, de még nem szexeltetek, mikor megcsalt, és szűz voltál?

2021. okt. 10. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ollókezű Edward te nő vagy? 😲
2021. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Lehet azóta nőből férfi lett :D
2021. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ollókezű Edward ***** válasza:

Kérdező: igen. Van, aki csak később veszíti el a szüzességét, hát én is később értem meg erre, na. Első szerelem volt, sok mindent eltűrtem, amit nem kellett volna.

5-ös: Igen.

6-os: Nem, én nem Alex Jones-féle béka vagyok, hogy csak úgy nemet váltsak. https://www.youtube.com/watch?v=9JRLCBb7qK8

2021. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek abban, hogy el lehet venni valakit valakitől. Legalábbis egy no/pasi nem tárgy, hogy le emeljék a polcról. Szóval ment az magától 🥴
2021. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
8-as: Egyértelmű. Erre mondják, hogy könnyű Katát táncba vinni, ha neki is van kedve.
2021. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek ettől. Évek óta együtt vagyunk, és szeretjük egymást, mindketten teszünk azért, hogy a másiknak ne legyen oka megcsalni a másikat. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik, az, hogy ő megcsal-e engem, ahogy annak idején velem a feleségét, nem befolyásol semmit. Ha én úgy érzem, hogy mindent megteszek a kapcsolatért minden téren, és ennek ellenére mégis megcsalna, az már nem az én hibám lenne, és akkor szépen elbúcsúznánk egymástól.
2021. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!