Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem a feleségem legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a feleségem legjobb barátnőjével.Ő szorosabbra is gyakoribbra akarja főzni a viszonyunkat, de az már feltűnne a feleségemnek.Hogyan tudnám megértetni vele, hogy ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 17:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Mi sem egyszerubb, kerdezd meg a gyakorin, hogyan csinaljak ezt a felnottek. Hogyan hazasodtal meg 18 eves kor alatt?
2021. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Erre mondták régen falun, hogy törököt fogtál, nem ereszt. 🤷‍♂️
2021. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a barinő megtöcskölése előtt kellett volna végiggondolni, nem?


Már vesztettél.

Vagy beköp, vagy lebuksz. :)

2021. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Kicsit laposabb lett a feleségemmel a kapcsolat, több évnyi házasság.

30 felett vagyunk mindketten.Amióta ismerem a feleségem, barátnőjét is ismertem, mindig kacérkodott, olyan fehérmájú típusú nő.

Több év után most is bepróbálkozott és megadtam magam.Persze z mögött az is van hogy valószínűleg mindketten többet látunk a másikban.Párkapcsolat ellenére.

Csak én egyszeri alkalomnak akartam, ő meg többre gondolt.

2021. okt. 11. 17:22
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak :D

Ha laposabb a kapcsolat, kommunikálunk a másikkal nem megdugjuk a barátnőjét. Megpróbáljuk felpezsdíteni a tüzet, energiát rakunk a kapcsolatba és ha nem működik tisztességesen elköszönünk egymástól és utána azzal fekszel le akivel akarsz. De hogy a háta mögött, ráadásul a barátnőjével? Neked hogy esne, ha a barátoddal lefeküdne és egyszerre ketten is hátba szúrnának?

2021. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Ebből balhé lesz.

Két választásod van: megérteted vele, hogy csak egy alkalomra kellett. Ő meg bosszúból lebuktat. Vagy folytatod, és lebuktat, hogy megkapjon.

Sok sikert!

2021. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Az erkölcsi részét nem firtatom, az a te dolgod.

Viszont ha nem tisztáztad le az elején, mit akarsz és mit nem, akkor most már nehéz lesz megmagyaráznod a nőnek. Minden esetre ültesd le és közöld vele, hogy ő ebbe az egészbe kicsit többet képzel, mint ami. Nem tudom, mennyire bosszúálló típus, de talán annyiban szerencséd lesz, hogy saját magát csak nem akarja lebuktatni...

2021. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

"Kicsit laposabb lett a feleségemmel a kapcsolat, több évnyi házasság."


B_szki, honnan jön ez a baromság? Miért gondolják az emberek, hogy ez mentség? A félrekeféléstől jobb lett a házasságod? Már nem lapos? Nem értem, de biztos én vagyok a hülye.

2021. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

"Csak én egyszeri alkalomnak akartam, ő meg többre gondolt."

Mielőtt bedugtad volna a farkad, illett volna közölni, hogy 1x akarod csak. Mostmár késő apukám. Így jártál. Remélem lebuktat.

2021. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Aaaaajjjj, pont egy legjobb barátnő. Ebből nem nagyon fogsz jól kijönni.
2021. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!