Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik félreléptetek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik félreléptetek! Hogyan történt? Hogy tartottátok titokban? Mi volt a kiváltó ok? Megbántátok utólag?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült kivitelezni, hogy ne derüljön ki? Lett belőle válás?

2021. okt. 16. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Kedves hölgyeim és Uraim. Fogadják sok szeretettel a női világ alfahímeit, akik beavatnak minket a sötét titkokba, és egyúttal félkészítenek minket arra, ami megtörténhet.


Jó szórakozást

2021. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem léptem félre (igaz abban az országban nem is létezek mint nő), a nehéz időkben is a párom mellett voltam és leszek is.

Persze kísértés jött, akkor itthon én voltam a szemét (nem emiatt) így eljátszottam a gondolattal de nem tettem meg, túl sokat ér nekem a párom és a kapcsolatunk, ami azóta meg is javult.

2021. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Miután a férjem többször félrelépett, úgy gondoltam én is bármit megtehetek. Csak én nem tartottam titokban. Végül is így tudtam megszabadulni tőle. Addig a nyakamon élősködött. Nem bántam meg.
2021. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Unalmas volt a kapcsolat és megszokás.

Egy régi ismerősöm rám írt facen, találkoztunk nyílvan tudtuk miért.... Onnantól összejártunk 1 évig

Én gyáva voltam szakítani meg jobb volt vele mint egyedül, az exem meg nem akart változni abban hogy többet és jobban figyeljen rám stb ezért abszolút nem is bántam meg soha hogy félre léptem.

Sosem derült ki

2021. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
szrjtk s'nt.
2021. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Már nem szerettem a férjemet, 16 év után kihűlt minden, így megcsaltam, el is mondtam neki, ő talált valakit, aki szeretni tudja, már a menyasszonya, mi elváltunk, én még azóta is ugyanazzal vagyok, akivel csaltam, bár ő nem vált el. Ennek már 3 éve. Nem, nem bántam meg. Így ő is boldog és én is.
2021. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Már évek óta csak gazdasági érdekből éltünk együtt és a gyerek miatt, így ha fogott is gyanút, igazából semmi köze nem volt hozzá. Nem csaltam meg, mivel évek óta szex sincs és tudja jól, hogy már nem szeretem, mégse válik. 3 pasival volt köztünk valami. Az elsőt őrülten szerettem, vele nem volt több egyetlen csóknál. A következő kettőt nem szerettem. Az egyik túl fiatal volt, ezért csak egyszer feküdtem le vele. A másik idősebb volt és nagyon béna az ágyban, vele se bírtam sokáig.
2021. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem fogott gyanút, de amikor szerelmes lettem, valamit megérzett. Mivel elkezdett faggatozni, annyit megmondtam neki, hogy mást szeretek. A másik kettőhöz sincs semmi köze, megbeszéltük, hogy elválunk, utána voltak.
2021. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem derült ki, bombabiztos alibim volt. Kb. Fél évig tartott, nagyon jó volt, nem bántam meg. Kihült a házasságunk már rég.
2021. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szomszédommal egy hirtelen felindulásból , hatalmas vágy, gyors szex ! Bele szerettem, azóta szenvedek !
2021. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!