Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már, hogy lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy lett volna lehetőséged egy alkalmi szexre, de nemet mondtál és végül megbántad? Volt újra lehetőséged rá?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem bántam meg.

Folyamatosan ajánlkozott az illető utána is

2021. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nemet mondtam, de rájöttem, hogy hulla szerelmes vagyok az illetőbe és csak elszalasztottam a lehetőséget, hogy vele legyek mert nem lesz több ilyen az életben. Aztán 2 évvel később megint kinyílt az ajtó és akkor nem fogtam vissza. Utána még többször együtt voltunk, de már nem. Mai napig szerelmes vagyok belé.
2021. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azóta is mozgatja a fantáziám. N
2021. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt lehetőség, sosem bántam, hogy nemet mondtam. Mindig volt új jelentkező.
2021. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt újra lehetőségem rá sem vele, sem más vállalható és kívánatos partnerrel, jó eséllyel már soha nem is lesz, így természetesen borzasztóan megbántam. 😔
2021. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen - bár inkább az volt a szitu hogy nem láttam meg a lehetőséget.
2021. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem bántam meg. Próbáltam már, üres érzéssel távoztam. Jó-jó, kielégít testileg, na de utána semmi. F
2021. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt lehetőség, ráadásul pont azzal a személlyel, akivel a legjobban szerettem volna. Viszont akkor még szülőknél laktam, és egyszerűen nem volt hová menni.


A dolog elmaradt, de inspirációvá vált, mert akkor döbbentem rá, hogy nagyon ideje lenne kirepülni.

2021. okt. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Először nemet mondtam, de olyan erős volt a vonzalom, hogy nem volt túl meggyőző. Utánam nyúlt, én rájöttem, hogy ilyen vonzalomban soha nem volt részem az életben és nem is lesz, ha elszalasztom, így igent mondtam neki. Házas volt, meggondolta magát. Évek múlva sem múlt el teljesen, nálunk is kinyílt az az ajtó, de hiába. Én nem fogok megbánni semmit, nem én mondtam nemet életem legnagyobb szerelmére, hanem ő.
2021. okt. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen ,akivel akartam lefeküdtem. Privi nem kell
2021. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!