Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg lehet bizni egy olyan ferfibe aki azt mondja ,hogy huseget fogadott nem vaksagot,lehet teljesen huseges a parjahoz ha mar bevalja hogy megnez ezt azt ami mas noket illet?
2021. okt. 16. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is megnézek más nőket, mégis hűséges voltam 25 éven át. F
2021. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hűséget fogadott, nem vakságot. Meg is fog nézni más nőket, mert mind megnézünk más nőket. Örülj neki, hogy ő az a fajta, aki nem titokban teszi ezt. Ettől még lehet hűséges.
2021. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Számomra ez a duma rossz ómen. Van benne igazság, de aki a kiskapukra játszik a hűségben, annak nem jön természetéből adódóan a hűség.
2021. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Minden férfi megnéz más nőket. Ez tény. Aki elmondja, őszinte.

Sőt, én pl. meg is fogok hetente akár tucatnyi nőt, mert hobbiból társas táncolok és masszőrködök. Ettől még hűséges vagyok.

2021. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

#3: milyen kiskapu? Nem hűtlenség megnézni másokat.

Amikor utoljára strandon voltál, biztosan te is megnéztél több jó alaku fiatal srácot. Na és akkor mi van? Semmi nem történt, természetes dolog.

2021. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki megnéz mindenkit! Ha szétnézel az utcán senki sem szemkötőben közlekedik, te sem. Az probléma lehet, ha a társaságodban utána fordul, méltat idegen nőket, mert, azzal téged aláz meg. Nem érdemes abban hinni, hogy a haverokkal, kollégákkal nem dicsér meg mást, ennek nincs jelentősége.
2021. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

5

Nem, nem az. De aki azt lobogtatja, hogy ez nem hűtlenség csak azért, hogy csorgassa nyugodtan a nyálát akkor is, ha ez a másiknak feltűnik (különben nem tenné szóvá), esetleg rá nézve megalázó módon zajlik, az sokat elmond az illető kapcsolatról való hozzáállàsáról.


Mindannyian nézünk meg embereket, nyilván előfordul ilyesmi. De általában nem szándékosan történik, főleg nem kapcsolatban nem az a hobbink, hogy másokat stírölgessünk.


Ez olyan, mintha azon alkudoznál autóbérlésnél, hogy "dehát a szerződés csak arra terjed ki, ha összetöröm, arra nem, ha undorító módon összesározom"... Igen, előfordulhat, hogy piszkos cipővel szállunk be az autóba, de rossz ómen, ha valaki már előre tudja, hogy szét fogja koszolni szándékosan.

2021. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki megnéz mindenkit, viszont normális férfi ezt nem közli a párjával, nem mellette nézi meg a nőket, vagy legalábbis próbálja nem feltűnően csinálni. Tekintettel van a párjára és nem mondja, hogy "fu, de jó csaj a Maris". Ezeket a dolgokat megtartja magában. Nem kell mindig arra hivatkozni, hogy "de hát én őszinte vagyok". Nem kell mindig mindenben őszintének lenni, én nem mondom azt, hogy örülni kellene annak, hogy ő "nem titokban teszi". Azért meg kell húzzunk egy határt.
2021. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 hogy erted,hogy nincs jelentosege?
2021. okt. 16. 21:11
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
9-es Úgy értem, hogy nem kell gondolat rendőrségnek lenni. Ott van a haverokkal, ha valaki felveti, hogy láttad azt a bögyös szőkét, akkor bizony ő is látni szokta, ettől függetlenül semmit nem akar tőle.
2021. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!