Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet huseges amiert ezt tette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet huseges amiert ezt tette?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy pasi aki tini kapcsolataban (16-17) megcsalta az akkori baratnojet,felnott korban is (23-24) megcsalna a parjat vagy fugg attol,hogy ki a parja es milyen a kapcsolatuk vagy aki mar egyszer megcsalt valakit akkor az olyan fajta?
2021. okt. 16. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Férfiak jó, ha 30 éves korukra felnőnek. 16 és 23 között nem változnak sokat. Elképzelhető, hogy hűséges marad, de akikről én tudok, hogy hűtlenek voltak, mind azok is maradtak.
2021. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlenül olyan fajta! Fiatal korban az ember elkövet butaságokat és ha tanult belőle, akkor később nem fogja ismét elkövetni! Természetesen, az sem baj, ha a partnere olyan, aki nem érdemli meg, hogy megcsalják!


Feltételezem aggódsz a partneredért, ezért kérdezted! Te ismered annyira, hogy van-e bent hajlandóság.

2021. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én akit ismertem még gimiből és köztudottan megcsalta a baratnőit, most az egyetemen is osszefutottak a szálak itt is ugyan ezt csinalta 😩

Én kezdem azt hinni hogy ez olyan dolog lehet ami benne van a vérébe az ilyen embereknek.

2021. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ilyen alapveto dolgokba nem valtoznak az emberek...
2021. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért vannak kételyeid, és miért aggódsz? Minden rendben vele és köztetek? Ha nem tudnád, hogy "tini kapcsolataban (16-17) megcsalta az akkori baratnojet", akkor is aggódnál?
2021. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
#1 "16 és 23 között nem változnak sokat" Ez jó nagy baromság.
2021. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 minden rendben velunk de sajnos nem tudom kiverni a fejembol azt a dolgot,hogy o egyszer mar megcsalt valakit akit nagyon szeretett es akkor azert aggodom ,mert sokan azt mondjak ,hogy ha egyszer megtette akkor alapbol olyan fajta...es nem tudom mennyire igaz ez a dolog vagy tenyleg az emberek valtozhatnak idovel
2021. okt. 17. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyanért nem tudsz megbocsátani neki, amit nem ellened követett el. Nem bízol benne, és ez a fő baj.
2021. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!