Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más férfira gondolok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfira gondolok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van már egy éves kapcsolatom. Nagyon szeretem a páromat. De mielőtt össze jöttem vele, volt egy futó kalandom. Őszintén szólva amikor vele (előző férfival) voltam akkor éreztem igazán jól magam,éreztem azt a bizonyos tüzet. Nagyon tetszett nekem az a férfi. De hát elengedtük egymást de nem haraggal párszor össze futottunk és pár szót váltottunk de ennyi. Nem rég újra találkozunk de azért mert egy munkahelyen dolgozunk így hát többet látom és beszélünk, felhozta a múltat azt hogy mi történt köztünk és hogy milyen jó lenne újra megismételni ahogy ezeket mondta mélyen a szemembe nézett és meg simogatta a vállam,szóval láttam rajta hogy szeretne közeledni.

Tudom most sokan megköveznek most, de vonzódom hozzá. Így a kapcsolatom alatt is szinte minden nap gondoltam rá, néha megnéztem az adatlapját hogy mégis mi lehet vele.. Na meg hát amikor beszélünk ahogy hallom a hangját és rám mosolyog teljesen oda vagyok és légyszívesebben megcsókolnám.

Elég ha messziről meg látom úgy érzem mintha a torkomban dobogna a szívem hozzá teszem soha senkinél nem volt ilyen hogy zavarban legyek csak nála . Igazából azt szeretném kérdezni hogy volt- e más is így? Mit csináltatok ilyenkor? Hagytátok hogy az érzés eluralkodjon rajtatok? Vagy éppen nem? Vagy hogyan tudtátok elfelejteni? Barátomat szeretem de van lelkiismeret furdalásom hogy más férfin forog az eszem. Ha meg netán endegnék a kisértésnek akkor meg szakítanék a párommal nem bírnék így a szemébe nézni.

Segítsetek mit tegyek?



2021. okt. 22. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hagyd el a párod hiszem a leírásodból kiderül hogy nem szereted. Nem vagy belé szerelmes. A másik pasit nem engedted el neked ő kell. Becsülendő hogy nem akarod megcsalni a párod ezért ajánlom a szakítást.
2021. okt. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Kerüld el és foglalkozz a saját kapcsolatoddal, ha benne akarsz maradni. Ha nem, akkor zárd le, aztán hajrá.


Én is voltam így, nem kolléga, hanem alapszakos flörtig jutott egymást kerülgetés, akivel egy év kihagyással mesterszakon egy helyre kerültünk megint... Én már jegyben jártam a párommal, ez egy nyilvános infó volt, amit ő is tudhatott, ha akart, ennek ellenére ugyanúgy próbált kacérkodni. Igen, nekem is hízelgő volt, voltak napok, mikor elbizonytalanodtam magamban, hogy hogy legyek házas, ha ilyeneket érzek. Aztán végül úgy döntöttem, ideje felnőnöm érzelmileg:



A párom egy jó döntés volt, akit nem jobb híján választottam, nem kompromisszumként, nem "szamárként" a "ló" helyett, de máshogy szerettem, mint azt a férfit. Két dolgot érdemes tudatosítanod:

1. A toxikus és "gyorsan égő" kapcsolatokra jellemző ez a brutális, mindenből kizökkentő, magadat meghazudtoló tűz. Aki iránt így érzel, azzal ha együtt lennél, széttörne darabokra, nem pedig felépítené az életed. Tudom, mert volt ilyen kapcsolatom. Nem akart rosszat a fiú, én tettem magammal. Azóta is bánom. Elsülhetne jól, de egyszerűen az egész egy hatalmas veszély a hülye döntésekre: arra, hogy felcsináltasd magad a semmire, hogy anyagilag eldobj mindent és a nagy semmivel gyere ki a kapcsolatból, hogy eldobj karriert és álmokat, mert ő, ő és ő. És az egész masszív lángolás tulajdonképpen tartalmatlan, szexalapú, nyálalapú, nem valódi társ-kapcsolat, csak két állat násztánca. Tudom, hogy szívtelenül hangzik, de ez van.


2. Mikor látsz valakit, aki vonzó és akivel lehetne több, azt hiszed, az jobb, mint amid van. Hogy majd vele nem lesz xy probléma, hogy ő más. A f*szt. Minden kapcsolatban vannak harcok. Minden kapcsolat rossz ahhoz képest, akit csak akkor veszel elő, mikor boldog és mikor jó napja van és nem kell vele nyűglődni, hozzá alkalmazkodni, érte felelősséget vállalni. Ehhez képest valóban jobb az a másik, legalábbis egy jobb illúzióját kelti. De nem ő, hanem a kapcsolatotok jellege és az ismeretségetek aktuális mélysége. Vele is ugyanannyira szar lenne, ha nem szarabb (és ezt most ne úgy értsd, hogy a jelenlegi kapcsolatod rossz, hanem hogy néha rossznak érzed, pedig tegyük fel mindvégig, hogy teljesen békés, kellemes).



És akkor ennek tudatában gondolkodj el azon, hogy hova kell figyelni. Nem, nem kifelé, befelé. A kapcsolatodon és magadon is befelé. A kísértés, még ha apró és teljesen irracionális is, egy jellempróba, amin az emberek többsége elbukik és ezt minden létező módon próbálja magának igazolni is. Pedig erre igazán nincs mentség az elismerésen kívül. De jobb, ha azt ismered el, hogy ember vagy, akinek dolgoznia kell magán, mintha azt ismernéd el, hogy ember vagy, aki nem ismerte magát eléggé és hatalmasat hibázott, pedig elkerülhette volna.


Minél többet agyalsz rajta, annál több fals pozitív tulajdonságot aggatsz rá és annál több álomképed lesz róla, amitől az egész mégvalódibbnak tűnik. Ezt tudatosan el tudod kerülni és ez az első lépés.


A második az, hogy tarts tőle távolságot. Ha az segít, említsd meg neki valamilyen formában a párod. Onnantól, hogy behozod a kapcsolatod a képbe, az egész intimitást vagy minek nevezzem ezt, széttöröd kettőtök között és ha a kapcsolatod fontos, akkor ez egy nagyon jó lépés. Olyan, mint mikor szex közben a gyerekkori plüssmacid néz rád vissza és kicsit elszégyelled magad. Csak az nem épp a dolog pozitív működése. Apró gesztus, de fontos ez is.


És tölts több időt a pároddal. Nem egymás mellett rohadósan, hanem randizósan, közös élményeket átélősen, TUDATOSAN romantikázva és hangulatot teremtve. Keressetek egymásban újdonságot, beszélgessetek sokat, vegyetek egy új társast, próbáljatok ki egy új éttermet vagy bármi interaktív közös program.


HA és AMENNYIBEN a jelenlegi kapcsolatod nem nyomasztóan rossz, nincs vele konkrét problémád, konfliktusok, szorongás, bármi, ami miatt akkor is ki akarnál lépni, ha nem lenne más a képben, tedd ezt. Ha vannak problémáitok, akkor minden energiát fordíts arra, hogy azt megoldjátok. Ha viszont nagy a szar és a másik srác csak a gyufát dobta a kiömlött olajra, akkor köszönd meg neki, hogy felrázott (ahogy akarod 😉) de előtte tegyél meg annyit magadért, hogy lezárod a jelenlegi kapcsolatod.

2021. okt. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# Ez szép volt!
2021. okt. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2/3 Köszönöm a részletes választ!

Nagyon jó dolgokat írtál le.

Szeretem a páromat de sajnos mostanában keveset találkozunk, ha együtt is vagyunk csak otthon töltjük az időt és már sajnos a szex is ritkább köztünk.

Az a baj hogy olyan mintha ellaposodott volna a kapcsolatunk még sütizni se megyünk el vagy egyett kettesben sétálni

2021. okt. 22. 06:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 A pároddal miért nem kommunikálsz? Egy kapcsolat nem egyik napról a másikra laposodik el.

A kettes leírta a receptet (Elképesztő, mennyire jó tanácsokat fogalmazott meg, én is épültem belőle), viszont ennek az alapja a kommunikáció.

2021. okt. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor is hülyített, es most is tud:D
2021. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A #2-nél sok okosabbat nem lehet írni, de még arra felhívnám a figyelmed, hogy azt írtad, futó kalandod volt vele. És nem újra kezdeni akarja, hanem megismételni. Tehát egyértelműen csak szexre megy.Szóval ha bele is mész, tudd, hogy sima szex miatt fogod kockáztatni, vagy esetleg egyenesen dobni a jelenlegi kapcsolatodat.

Bár ahogy leírtad a mostanit, lehet kifejezetten szívesség lenne tőle, hogy kirobbant belőle.

Egy egy éves kapcsolatban még repkedni kellene ide-oda. Képletesen és majdnem szó szerint is. Lelkileg és valójában is ezernyi új közös programnak kellene lennie. Meg eleve ritkábban találkoztok, de a szex ennél is kevesebb...??

2021. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd, hogy a párod is találjon egy olyan embert, aki tényleg szereti. Te meg meglátod, hogy alakul a másikkal. Ha nem is lesz abból többb, le tudod zárni, de az tuti, hogy a mostanival nem passzol. Ha nem most, majd mástól vége lesz.
2021. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát beszélgetni beszélünk mi, de komolyabb dolgokról nem nagyon.

Telefonálásnál is 2 perc után már el is köszön úgy hallom a hangján hogy terhes vagyok neki.

Nem rég szóba jött a gyerek téma és közölte velem hogy ő jó pár évig nem akar gyereket én meg már ha két éve együtt lennénk szeretnék. De hát ez le lett tojva.. Meg nem hallok tőle semmilyen komolyabb tervet. Csak össze járunk de azt hogy mi ketten közös programot se csinálunk pedig nagyon jól esne.

De a havejaival szívesebben el van.. Nem érzem azt hogy igazán szeretne :/

De hogy a kérdésről is írjak, itt van ez a másik férfi tudom hogy csak szexet akarna nekem ez nem lenne baj ha egyedül lennék.

De nagy a kísértés folyamatosan rá gondolok várom hogy mikor látom újra,vágyom rá hogy közeledjen felém. Tudom hogy nem szép dolog de nem tehetek róla. Próbálok küzdeni ellene. Igaz már egy éve feküdtünk le de azóta se tudtam elfelejteni hiába van párom. Kétségbe vagyok esve.

2021. okt. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!