Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy kérdezzek rá a barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá a barátomnál, hogy megcsalt-e? Nem akarom megbántani. Jó a kapcsolatunk, csak félek. Jöhet hideg-meleg.

Figyelt kérdés

Alapvetően ez egy elég árnyalt kérdés. Csak a fő szempontokat mutatom be.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Lassan két éve járunk, de én a kapcsolatunk elején lefeküdtem a volt barátommal. Azóta rájöttem, későn sajnos, hogy akkor sem az exemet akartam, nem rá vágytam, hanem arra akibe szerelmes vagyok, de őt nem tudtam elérni szexuálisan csak 3 hónap után. Sajnos vagy nem sajnos 10 hónapra rá elmondtam neki. Akkor nem szakítottunk, de fél évre rá jött egy viharos időszak. Ő abban a tudatban volt hogy egy hirtelen felindulásból kialakult veszekedésben mi szakítottunk. Kb. 3 héten át hullámoztunk. 3-4 naponta teljesen váltakozó hangnemben látott ő engem, és e kettő hangnem egymással összeegyeztethetetlen. Az egyik: többnyire értelmesen meg lehetett velem beszélni a dolgokat, ragaszkodtam a kapcsolatunkhoz, és őhozzá, és tudtam, hogy ez neki is jó. A másik hangnem meg olyan volt, hogy mivel hiányzott és nem hívott, meg egyáltalában nem keresett, ezt nem tudtam normálisan a tudtára adni, hogy szeretném ha velem lenne, vagy ha spontán felhívna, ezért elküldtem a halálra. Tartottunk egy kb. más fél-két hét szünetet, (ez is egy nagy veszekedésből következett) amikor egyáltalán nem beszéltünk. Én írtam neki, hogy hiányzik de nem reagált. Aztán, amikor komolyra fordítottam a szót, hogy akkor vegyünk búcsút tisztességesen egymástól, akkor válaszolt csak és azt, hogy nem akar végetvetni a dolgoknak. Ezzel indult meg a felívelés. Sok fontos dolgot megbeszéltünk, és most beletesszük a kapcsolatba azt, ami a másinak fontos, meg amúgy nem veszekedünk, kifejezetten kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Ez lassan 3 hete van így. Nekem sokat segít, hogy lefoglalom magamat, sok dolgot tanulok és ő is. Azonban nagyon feszít ez a kérdés, hogy vajon ebben a viharos időben megcsalt-e. De amikor vele vagyok olyan jól érezzük magunkat, hogy nem akarom ezzel elrontani, hogy nehogy azt higgye nem bízom meg benne, mert nem erről van szó. Én azt feltételezem róla, hogy képtelen lenne ilyen felhőtlenül jól éreznie magát mellettem, ha lett volna valakivel.

De én is tudtam titkolni több hónapig.

Vagy ha rá is kérdeznék, azt hogyan tegyem?


Mit gondoltok?


Kérdezhettek is még részletekről ha az úgy jobban árnyalja a dolgot.



2021. nov. 2. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy!

Te dugtál félre, szórakoztál az érzéseivel hosszú időn át. Azért mert megtetted ő nem valószínű, ha visszafogadott! Húzd meg magad, és ne akarj még feszültséget gerjeszteni.

2021. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
jesszus xd
2021. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha annyira szereted meg most jó a kapcsolat kemény 3 hete ...ne keress valamit amivel el lehet bas.ni.
2021. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Na wazze, ezt a kategóriát olvasva mindig rádöbbenek hogyan képesek egyesek a saját életüket megkeseríteni. Hát ja, ez nektek is "sikerül" a pasitokkal folytatólagosan elkövetni. Itt nem az a fő kérdés, hogy megcsal-e, hanem hogy mi a franckarikáért vagytok még együtt...
2021. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Maunika só
2021. nov. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok vagytok-e?
2021. nov. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
szunetet tartottatok, nem?! ha akkor le is fekudt massal, az nem megcsalas, mert nem voltatok egyutt es te elkulded a halalba. szoval semmi kozod hozza, dugott-e mast es ha van egy kis eszed, akkor soha nem hozod szoba semmilyen formaban.
2021. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapig titkoltad, hogy félredugtál a kapcsolat elején, amikor ő még (feltehetőeleg) bízott benned, játszottál az érzéseivel, de téged az feszít, hogy vajon ő volt-e mással, miután te kizavartad őt a világból is és a halál f.szára kívántad.


Nyugodjál le és örülj, hogy ezek után visszafogadott. Én nem tenném. Egyébként meg 3 hét az nem sok idő. Simán lehet, hogy egy hét múlva ugyanott folytatjátok, ahol abbahagytátok.

2021. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ilyen buta nővel kapcsolatot... hű...

Mi van, sok volt már neked a 3 hét nyugalom? Attól, hogy te ribizli vagy, nem kéne feltételezni, hogy ő is az.

2021. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ő is félrement, akkor 1-1.

Helyreált az univerzum rendje.

Éljetek boldogan.

2021. nov. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!