Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan nyugodjak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

A ferjem megcsalt tavaly nagyon csúnyán, elkaptam amint a szomszedos sátorban egy régi ismerösevel szexel. Azóta elvaltam, de ez a kep folyton a szemem elött van, azt hiszem posztraumas stresszindrómám van. Pszichológusnál voltam, de nem segített sokat

Nem tudom elfelejteni, hogy milyen durvan atvert. Hogyan lépjek túl ezen?

Nem szeretem már, de nagyon dühös vagyok, föleg sajat magamra, hogy nem jöttem rá hamarabb, hogy kivel élek



2021. nov. 3. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az idő fogja ezt megoldani, semmi más
2021. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Menj másik pszichológushoz akkor.
2021. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Fogd fel tanulópénznek
2021. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak elég sok
2021. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha sok tanulópénznek akkor gondolj arra amit egy gyerek mondott miután csúnyán elutasította a szerelme:

Ő elvesztett valakit aki szerette

Te pedig elvesztettél egy olyan embert aki nem szeretett igazán

2021. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kellett átélned.
2021. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Erre én is nagyon szeretném tudni a választ. 9 év után megcsalt egy sokkal idősebb nővel, és azt hazudta neki, hogy engem nem szeret. Miközben én mindent megadtam neki, tényleg mintaasszony voltam. A baratai is irigyelték. Őszintén szerettem, még mindig szeretem, és gyűlölöm is. Ahogy magamat is, amiért ennyire odaadtam magam valakinek, aki nem érdemelt meg engem.

Én is jártam már több szakembernél, de egyszerűen nem enyhülnek az érzelmeim. Valószínűleg sosem leszek már a régi életvidám önmagam.

2021. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Várjunk már! Itt ki szeretett kit? A nő szerette a férfit? Akkor minek dobta ki? Amit te mondasz, ott az dobta a másikat, aki nem szerette:)
2021. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt dobtam, aki csalt! Es gondolom a hozzászóló is
2021. nov. 3. 20:22
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
De akkor a példa alapján nem szeretted. Ő szeretett amúgy?
2021. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!