Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
66%
Mert a családos pali jobban megugrasztja a béka segge alatt 2 méterrel fekvő önbizalmukat, mint a szingli pasi.
2021. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
62%

Nős pasi szeretőjének lenni a legjobb a nő számára!!!


- Nem kell szüli neki.

- Nem kell hitelt felvenni vele.

- Nem kell csak vele kefélni.

- Nem kell szakácsnőt meg bejárónőt játszani neki.

- Nem kell a kretén szüleivel jópofizni.


Ellenben van szex, anyagi támogatás, elvisz ide - oda,...

2021. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a házasemberek vadászgatnak több esetben a szingli csajokra, szeretőkre, nem a csajok .a pasikra. Sok pasi el is titkolja,hogy van felesége, a társkeresők tele vannak házas, kapcsolatban lévő pasikkal. Ha egyik csak azt mondja, kösz nem,megy a másikra.
2021. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
20%

"Szerintem a házasemberek vadászgatnak"

És ezt mi alapján mondod, mr vagy mrs Szerintem?! Tapasztalat?? Kétlem...

Én nem voltam még házas, de majd minden esetben a csaj kezdte nálam, pedig tudta hogy van valakim. Szerintem... egy vicc vagy.

2021. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 A kérdező kommentje:

#3

A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy melyik fél kezdte ezt, mivel a másik belement, így egyikőjük számára sem volt nagy kunszt az, hogy az férfi házas. Ez nem mentesíti a nőt az alól, hogy egy házas férfival kezdett. A kérdéseim ugyanúgy fennállnak.

2021. nov. 5. 18:06
 6/127 anonim ***** válasza:
37%

en regebben kavartam egy nos ferfival, nem igy terveztem es elotte soha meg sem fordult a fejemben, hogy en egy nos ferfi ‘szeretoje’ leszek valaha is, de igy alakult.


egy buliban akadtunk ossze teljesen spontan, egybol megvolt nagyon durvan a szikra, mikor egymasra neztunk, ritkan vonz ennyire egy ferfi. lenyeg, hogy hamar megtudtam, hogy baratnoje van, de ettol fuggetlenul belementem a viszonyba, mert tenyleg NAGYON vonzott es en amugy sem akartam volna tole semmit szexen kivul (a szex viszont csodalatos volt vele). tehat eszembe se jutott volna ‘elszedni’ a nojetol vagy osszeugrasztani oket. a megcsalt felesegek fejeben el az a kep, hogy a szereto tuti valami szamito gonosz kis pics@, aki alig varja, hogy osszeugrassza ot a pasival, de ez nem igy van, engem ez a resz total hidegen hagyott, pusztan a testiseg erdekelt a ferfibol.


mondanom sem kell, nem en nyomultam ra, szinte csak o keresett, o irt mindig eloszor, o hozta fel az osszes talalkozast, tehat nem az volt, hogy en tepertem szegeny hazas ferfi utan. oszinten, hizelgett az egomnak, hogy egy ilyen jo pasi ennyire tori magat ertem, a szex pedig eszmeletlen volt, gyenged volt, odaado, 100%ban odafigyelt ram es mindig az en kielegulesem volt az elso szamara.


nyilvan ha belegondoltam, belul melyen undoritott a tudat, tudtam, hogy a felesegevel is szexelnek, de nekem is volt mas mellette (csak szexkapcsolat, nem csaltam senkit). egy ideig el tudtam ettol vonatkoztatni es ignoraltam ezeket a dolgokat, de egy ido utan mar elkezdett zavarni, nem akartam ebben partner lenni semmilyen formaban, tehat veget is vetettem a dolognak.


eszembe se jutott a nonek szolni, mert nem akartam idegenkent a szart keverni, az o dolguk, esetmeben a no sejtette is, hogy van valami, sot regebben massal

is csalta, csak tulsagosan szerelmes volt bele ahhoz, hogy szakitson.

mar csak azert sem irtam volna a nonek, mert ilyenkor nagy ra az esely, hogy ratamadnak

a szeretore, krvazzak es elhordjak mindennek, baromira nem volt ehhez kedvem, hogy egy sertett idegen no mocskoljon.


tehat esetemben ez volt a motivacio, a jo szex es semmi mas, de a szereto is ugyanugy ember, ezer oka lehet valakinek, hogy miert megy bele egy ilyen kapcsolatba. en nem mondom, hogy korrekt dolog, magamat se akarom mentegetni, mar nem csinalnek ilyet, de a fog.eci ebben a dolog meg mindig a pasi es nem a 3. fel. aki csalni akar, csalni fog, ha x nem vevo ra, akkor y-nal, ebben a tortenetben a szereto szemelye teljesen lenyegtelen.

2021. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
33%
Nézd meg, hogy milyen nők vannak együtt házas pasikkal. Sosem a szép karriert befutott, kellemes, gyönyörű nők. Ennyi jut nekik.
2021. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
71%
#6 Nem akartad tönkretenni a házasságukat, csak szexet akartál tőle. Értem is, hogy mit mondasz, de nem kell úgy beállítani, hogy mekkora szent vagy, hogy szartál bele az ő kapcsolatukba, hogy vége lesz-e vagy nem. Tudtad nagyon jól hogy ez nem helyes, mégis belementél. Nem ítéllek el, van ennél ezerszer rosszabb cselekedet is, de kérlek ne fényezd itt magad, hogy mekkora erkölcsös ember vagy, mert hidegen hagyott az ő házasságuk.
2021. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
44%

7.-re.


Fenét nem! SOK, finom, minőségi punci lesz szerető, mert ott a 2. válasz, olvasd!

2021. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
40%

8: neked gondjaid vannak a szovegertessel? hol fenyeztem en magam? idezd mar, legyszives.

azt irtam, tudom, hogy nem volt korrekt dolog, de akkor abban az elethelyzetben nem erdekelt se a pasi maganelete, se a hazassaga. nekem o csak egy ferfi volt, akivel iszonyu jo volt a szex, ennyi. miert akartam volna tönkretenni a hazassagat? mi erdekem lett volna benne? mondtam mar, hogy nem akartam vele osszejonni, nekem ugyanaz lett volna, ha szingli, ha hazas, nem ezen mult, nem lett volna belole elonyom, ha elvalnak.

2021. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!