Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bizalmi problémák? (Hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmi problémák? (Hosszú lesz, köszi ha elolvasod.)

Figyelt kérdés

Kb 5 évig voltam szingli. Nagyon szerettem volna már, hogy valaki szeressen. Minden “lehetőségbe” beleerőszakoltam, hogy na ő lesz az. Nem lett természetesen, megéreztek rajtam a kiszolgáltatottságot és max 1-2 randi után reptettek.


Aztán elkezdtem megtalálni önmagam, szerettem egyedül lenni tökéletesen kihasználtam az időmet, edzettem bulizni jártam. Ezután, hogy már nem kutattam megtalált a szerelem, tényleg annyira kiszámithatóan, mint ahogyan mondják “rád talál ha nem kergeted”


Tudni kell, hogy ez a férfi évek óta bejárt a kvzóba ahol dolgozom, de sosem néztem úgy rá, meg kapcsolata is volt. Ha valaki mondta volna, hogy ő lesz a párom körbe nevetem. Miután véget ért a kapcsolata, észleltem, hogy tetszem neki.

Aztán egyszer elkezdtünk beszélgetni, teljesen másak vagyunk, de annyira jól kiegészítjük egymást, hogy én még életemben nem éreztem ilyen felszabadultan és jól egy férfi társaságában.


A gondok viszont hamar felütötték a fejüket, és itt nem vitákról van szó hanem a “belső hangokról” amik, mint a kisördögök belém költöztek.


Nem tartom magam rondának, tisztában vagyok az adottságaimmal, sok dícséretet kapok vendéglátósként és természetesen a páromtól is rengeteget, de valahogy mindig féltékeny voltam. Kisebbségi érzetem volt akár már csak akkor is ha a barátaim elmentek nélkülem valahova.



Na már most adott az a probléma, hogy kb 2 hónapja a társaságunk összeült . Remekül éreztük magunkat, párom eleg sokat ivott és arra lettem figyelmes, hogy az egyik lány eléggé szimpatizál vele. ( neki beszélt szinte csak szorosan mellé ült ha volt valami vicc megcsapta a térdét, aztán mosdóból befelé menet annyit láttam, hogy párom elaludt ez a csaj meg ráhajtotta a fejét.) Másnap megkérdeztem a párom, hogy mi volt ez? Mire az volt az ő válasza, hogy ő semmire sem emlékszik, mert sokat ivott.


Azóta bennem megfogalmazódott a kérdés, hogy itt van ez a srác aki szeret és mindig szuperül működik DE ha beiszik akkor akár képes lenne megcsalni is, mert nem emlékszik?


Elég sokat, “bulizik” nélkülem ez eddig sosem zavart, de most mindig megkérem, hogy ne igyon. Nem akarok gonosz lenni és lekorlátozni, de így képtelen vagyok benne megbízni ha tudom, hogy iszik. Szerintetek ez csak az én hülye felfogásom és még mindig nem érettem meg arra, hogy kapcsolatban éljek?



2021. nov. 22. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem te vagy éretlen, hanem a barátod, aki képes eszméletlenre inni magát. Másrészt egy normális, felnőtt férfi több időt tölt a barátnőjével, mint nélküle. Természetesen fontos, hogy legyenek külön programok is, de mindenképp az együtt töltött idő felé billenjen a mérleg.

Sajnos én azt olvasom ki a soraidból, hogy nem lesztek örökké együtt.

2021. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem bizalmi problemaim lennének vele, hanem szimplan olyasmik, hogy nem "pendülök vele egy húron".

Az ilyen "züllöttebb, ereszd el a hajam" típusú srácokhoz hosszutávra a pont hasonló csajok valók, akik szintén nem tudják azt néha, hogy hol vannak es egymást támogatják részegen (kicsit szélsőségesen írtam, a lényege az lenne, hogy laza pasikhoz irto laza csajok valók, és abszolut nem a rendes, pláne görcsölős típusok, vagy komolyabb nők, hanem akik tudnak úgy élni, carpe diem, ahogy a srác.)

2021. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amit nem írtam oda, viszont elég fontos, hogy 7/7 napot velem van. Ha buliról van szó akkor is mindig hív magával csak a munkarendem miatt nem mindig tudok menni, ha megkérném akkor nem menne, de nem akarok boszorkány lenni . Szóval ez a része mellette szól, szimplán csak bennem van a kérdés ha ittas és nem vagyok ott “rányomul” egy szép nő nem-et tudnae mondani úgy, hogy erre sem emlékszik amit felhoztam példának.
2021. nov. 22. 12:14
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es igen, ezt már a kapcsolatunk elején mondtam neki, hogy teljesen más értékrenden élünk, de ő hallani sem akar arról, hogy emiatt esetleg szétmenjünk, mert állítása szerint nem szeretett még így senkit ahogyan engem.
2021. nov. 22. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Milyen gyakran jár bulizni? Hány évesek vagytok?

Egyébként, ha együtt buliztok, és úgy látod, hogy rányomul valaki, amit ő esetleg naivan nem vesz észre, akkor nyugodtan menj oda, és a helyzet súlyosságával arányosan mutasd ki, hogy összetartoztok. Ezt teheted úgy, hogy neki is jólessen, például egy csókkal.

2021. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

5# az teljesen szánalmas, mikor egy nő előtt a másik nő"lestoppolja" a pasiját jelezve, hogy ő az "enyém"

Mert ugye nem a pasib múlt senni hanem a nő "kavart csak be"de csak akkor es ott es csak addig..


A pasiknak kéne lennie valamennyi tartasnak(részegen is) De ez nagyban fugg egy pasitol hogy ő milyen

2021. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

*nem a pasin mult

Ilyen szituban a bnő joformán csak zavaró tényező

2021. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
#6 Lehet ezt nem szánalmasan, hanem elegánsan is csinálni.
2021. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Mindenkeppen szánalmas az ha nem a pasin mulik. Mert masnap ha nincs ott az "asszony", már "egymáséi" is lehetnek ennyi erovel, plane ha a pasi csak "áldozatot" játszik: " nem vettem észre hogy nyomul, szerintem félreérted, nem is nyomult, ő akarta csak, véletlen elgyengultem, en semmirol nem tehetek, en mondtam neki hogy bnom van, de őt nem érdekelte, stb "


A pasik nagyon nem véletlenul játszák meg néha a naiv báránykát aki semmirol nem tehet. Vagy sokesetben annyi onbizalmuk sincs hogy kijelentsék azt hogy igenis tetszem annak a másik csajnak! Hanem azt mondják á, nem akart semmit, nem nyomult, véletlen volt.


Az ilyeneket valóban 1 pillanat alatt el lehet szedni a párjuktol.

2021. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Akik nem oltanak le magukrol más nőket.

9.voltam

2021. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!